KRD Team z pucharem mistrzostw Polski

3 grudnia 2012
Bez kategorii, Motorsport Nowości Rajdy
KRD Team na pudle

Weekend w Warszawie był prawdziwym świętem rajdowym. Podczas gali sportów motorowych 2012 w Domu Technika NOT nagrodzono najlepsze polskie teamy rajdowe. Załoga Martin Kaczmarski/ Bartłomiej Boba dwukrotnie stawała na podium.


Puchary oraz biało-czerwone szarfy odebrali mistrzowie Polski, a także najlepsi w Pucharze Polski w rajdach, rajdach terenowych, wyścigach, wyścigach górskich i rallycrossie.

Zarówno w Pucharze Polski grupy T1 jak i Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych załoga KRD TEAM Kaczmarski/ Boba zajęła trzecie miejsce!

Martin Kaczmarski – Lepszego debiutu i sezonu nie mogliśmy sobie wymarzyć, nagroda jednak należy się całemu zespołowi. Bez ludzi z pasją i zaangażowaniem, z którymi mam przyjemność pracować te marzenia mogłyby się nie spełnić. Dziękuję także partnerom KRD TEAM za wiarę w nasz potencjał i zaufanie.


Kluczowa dla mnie była także współpraca z pilotem Bartkiem Bobą. Od samego początku rozumieliśmy się praktycznie bez słów, ten sezon pokazał, że razem możemy daleko zajść. Mam nadzieję, że to zaprocentuje jeszcze lepszymi wynikami w kolejnych rajdach.
Przed nami wiele wyzwań, ponad 20 startów w kraju jak i za granicą. Kolejne dwa miesiące upłyną na treningach i doskonaleniu techniki jazdy, także pod czujnym okiem Krzysztofa Hołowczyca, pierwszy rajd już w marcu.

Leave A Comment