Fani czterech kółek w Polsce – Będzie odcinek o Syrenie lub Nysie

6 października 2012
Bez kategorii, Nowości Nysa Syrena

Mike Brewer i Edd China, prowadzący program Discovery Channel „Fani czterech kółek” przylecieli do Polski, by promować najnowsze odcinki 9. serii programu, która swoją premierę będzie miała w czwartek, 18 października o godzinie 21:00. Miłośnicy programu mieli możliwość spotkać się z nimi we wtorek, 2 października,o godz. 14:00 w Forcie Sokolnickiego w Warszawie. Podczas śniadania prasowego, które odbyło się tego samego dnia, Mike i Edd zdradzili plany związane z nakręceniem programu o jednej z polskich perełek motoryzacji.

Edd China i Mike Brewer w Polsce Edd China i Mike Brewer w Polsce Edd China i Mike Brewer w Polsce Edd China i Mike Brewer w Polsce

„Fani czterech kółek” to jedna z najbardziej popularnych serii Discovery Channel w Polsce. Spośród 100 programów najchętniej obejrzanych na kanale w latach 2011-2012, aż 61 to odcinki programu Mike’a Brewera i Edda China. Odcinek cieszący się największą popularnością zebrał przed telewizorami aż 300 tysięcy widzów.

Podczas swoich spotkań z fanami i dziennikarzami Mike i Edd zdradzili swoje plany na kolejne odcinki „Fanów czterech kółek”. W 10 serii, której premiera ma się odbyć już w 2013 r., widzowie na całym świecie zobaczą m.in. prace nad jedną z perełek polskiej motoryzacji. Poszukiwania auta są w toku. Wstępnie, największe zainteresowanie prowadzących program wzbudziły Syrena i Nysa. Mike Brewer już w lutym odwiedzi nas ponownie w celu dokonania transakcji.

„Fani czterech kółek” to doskonała seria dla wielbicieli aut, choć zdecydowanie nie tylko dla znawców tematu. Mike Brewer i Edd China, w magiczny sposób zarażają swoją pasją, sprawiając, że nawet laikowi trudno oderwać wzrok od ekranu telewizora. W każdym odcinku swojego show prowadzący biorą na warsztat klasyczne auta, by z wraków przemienić je w prawdziwe motoryzacyjne perełki. Podział zadań jest niezmienny. Mike przemierza Europę i Stany Zjednoczone w poszukiwaniu pięknych, ale zaniedbanych lub wyeksploatowanych aut, które można tanio kupić, a po gruntownej naprawie, sprzedać z zyskiem. Eddodpowiada za kwestie techniczne i remont samochodów – to dzięki niemu znalezione skarby odzyskują swoją dawną świetność.

Program „Fani czterech kółek” można oglądać na Discovery Channel od poniedziałku do piątku o godz. 20:00, w soboty o godz. 8:00 i 9:00 oraz w niedziele od 12:00 do 14:00. Od 18 października, w czwartki o godz. 21:00 widzowie będą mieli możliwość zobaczyć 8 premierowych odcinków seriidziewiątej.


EDD CHINA

Edd China jest mechanikiem samochodowym i jednocześnie dziennikarzem radiowych i telewizyjnych programów motoryzacyjnych.Edd ukończył studia inżynierskie z zakresu projektowania produktu na South Bank University. Poza karierą radiową i telewizyjną zajmuje się prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa Cummfy Banana Limited. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją unikatowych pojazdów na specjalne okazje m.in: śluby oraz do celów promocyjnych. Prezenter jest posiadaczem światowego rekordu Guinessa, za wyścig przy użyciu mebla. Skonstruowana przez niego sofa na kółkach rozpędziła się do 148 km/h, w ten sposób Edd pobił rekord ustanowiony przez siebie 2 lata wcześniej –było to osiągnięcie prędkości 140km/h, dzięki największemu zmotoryzowanemu koszykowi na zakupy.

MIKE BREWER

Mike Brewer to brytyjski prezenter telewizyjny. Polskim widzom znany jest głównie z programumotoryzacyjnego Discovery Channel „Fani czterech kółek”. Od 2010 roku Mike zaangażował się dodatkowo w realizację programu „Maszyny na linii ognia” (ang. Frontline Battle Machines), w którym odbywa niecodzienną wizytę na froncie w Afganistanie.Program prezentuje maszyny i broń, którą amerykańscy i brytyjscy żołnierze walczą z oddziałami talibów. Dzięki zgodzie brytyjskiego Ministerstwa Obrony program pokazuje pracę baz wojskowych Camp Bastion i Kandahar Air Base oraz supernowoczesne wyposażenie współczesnej armii, m.in. śmigłowiec szturmowy Apache, pojazd opancerzony Mastiff i karabin SA80.

Leave A Comment