Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Skoda Auto Muzyka – Twoja lista samochodowych przebojów

18 września 2012
Bez kategorii, Nowości Skoda
Skoda Auto Muzyka

Nieważne, czy to Route 66 do Los Angeles, A4 do Krakowa, miejski korek, czy prowincjonalne bezdroża. ŠKODA Auto Muzyka to konkurs dla artystów i zespołów, w którym szukamy najlepszej muzyki do jazdy samochodem. Niech każda chwila spędzona na drodze stanie się przyjemnością, a wszystkie samochody największą sceną muzyczną w Polsce!

KONKURS DLA MUZYKÓW

W konkursie mogą wziąć udział artyści i zespoły z wyobraźnią muzyczną i talentem, którzy posiadają autorski utwór bądź cover z prawem publicznego prezentowania. Wykonawcy mogą zgłaszać się do konkursu, już od 1 września, na stronie ŠKODA Auto Muzyka (www.skodaautomuzyka.pl)

JURY

Jurorami w pierwszym etapie konkursu będą internauci, którzy za pośrednictwem www mogą głosować na najlepsze ich zdaniem utwory. Co tydzień, wykonawcy trzech nowych, najlepiej ocenionych kompozycji, zostaną wyróżnieni tytułem „Zespołu tygodnia”. W nagrodę będą mieli szansę zaprezentować się publiczności w wywiadach umieszczanych na blogu w serwisie ŠKODA Auto Muzyka.

Utwory, które uzyskają aprobatę Internautów będą oceniane przez grono wybitnych artystów i dziennikarzy muzycznych:Michała Urbaniaka – żywą legendę światowego jazzu,Wojciecha Waglewskiego – gitarzystę, kompozytora, aranżera, producenta muzycznego i autora tekstów – założyciela i lidera zespołu VooVoo. Andrzeja Smolika – uznanego polskiego muzyka, kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalistę,Agnieszkę Szydłowską – jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek polskiego radia,Piotra Metza – znanego i cenionego dziennikarza muzycznego radiowej Trójki oraz Piotra Stelmacha – dziennikarza muzycznego i prezentera Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Nasi jurorzy będą słuchać utworów finalistów podczas jazdy samochodem. Ich zadaniem będzie wybranie 10 zwycięzców. Nagrodą główną dla wyróżnionych wykonawców będzie koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Dodatkowo jeden wykonawca z nagrodzonej dziesiątki otrzyma nagrodę publiczności przyznaną przez Internautów – nagranie profesjonalnego teledysku.

„Czekamy na muzykę, która poruszy jurorów i internautów.Szukamy utworów przekazujących emocje, tworzonych z pasją, dzięki którym krajobraz obserwowany zza szyby samochodu stanie się fascynującym teledyskiem. Nie ważne czy to: jazz, rock, funk, reggae, czy rap. Ważne, by muzyka urzekła kierowców i zyskała uznanie naszych jurorów” – komentuje Michał Cabaj,Specjalista ds. projektów marketingowych i PR,odpowiedzialny za projekt ŠKODA Auto Muzyka w ramach programuŠKODA. Wiesz co dobre!

KONKURS DLA INTERNAUTÓW

Internauci, poza możliwością głosowania na najciekawsze utwory, na ŠKODA Auto Muzyka mogą pobierać utwory, tworzyć własne playlisty, słuchać rekomendowanych playlist na wybrane trasy oraz zamieszczać własne zapowiedzi ulubionych piosenek. Autor najciekawszej „zajawki” ma szansę wygrać wyjazd na dowolnie wskazany przez siebie koncert w Europie. ŠKODA zapewni bilety oraz transport dla zwycięzcy i trójki jego przyjaciół.

Konkurs ŠKODA Auto Muzyka jest projektem realizowanym w ramach programu rekomendacji ŠKODA. Wiesz co dobre! Współtwórcami konceptu kreatywnego są GoldenSubmarine, ChangeIntegrated i MediaCom.Za kompleksową realizację konkursu odpowiada agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine. Konkursowi będzie towarzyszyła kampania reklamowa w radiu i internecie – za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom, a za zaangażowanie i współpracę z celebrytami dedykowany dział odpowiadający za projekty niestandardowe Mediacom ESP. Agencja Kalicińscy.com będzie prowadzić komunikację konkursu na profilu ŠKODA na Facebooku.

Leave A Comment