Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Nowa Dacia Sandero i Sandero Stepway

27 września 2012
Bez kategorii, Dacia Nowości Paryż 2012

Dwubryłowy hatchback marki Dacia przeżywa swoją drugą młodość dzięki Nowej Dacii Sandero Stepway, która daje wstęp do świata crossover. Nowe Sandero jest nowoczesnym kompaktowym hatchbackiem o uwodzicielskim designie, przywodzącym na myśl dynamizm i wszechstronność.

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Nowe Sandero oferuje nadal bezkonkurencyjną relację ceny do osiągów i zachowuje najistotniejsze atrybuty Dacii: przestronność i pojemność ładunkową. Pojemność bagażnika, 320 dm3 VDA, pozostaje nie do pobicia, zważywszy na cenę i kompaktową bryłę pojazdu. Wygoda i modularność osiągnięte zostały dzięki siedzeniu tylnemu, składanemu w proporcjach 1/3–2/3.

Nowa Dacia Sandero Stepway

Nowa Dacia Sandero Stepway jest nowoczesnym hatchbackiem o ciekawej stylistyce. W swoim nowym wcieleniu, o pełnym charakteru designie zewnętrznym i wewnętrznym, uwiedzie szeroką grupę klientów poszukujących pojazdu o silnej osobowości.

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Nowe Sandero Stepway, z podniesionym prześwitem (40 mm w wersji dla krajów Europy Zachodniej w stosunku do Sandero i 26 mm w wersji dla krajów o trudniejszych warunkach drogowych, takich jak Rumunia) jest zawsze gotowe do podróży.

Z nowym wyglądem części przedniej, ze specyficznymi atrybutami nadwozia, takimi jak przednie i tylne osłony spodu nadwozia, światła przeciwmgłowe z dwukolorową osłoną, poszerzone wnęki na koła, felgi 16’’ Flexwheels, dwukolorowe relingi dachowe i ekskluzywny metalizowany kolor Bleu d’Azurite, Nowa Dacia Sandero Stepway prezentuje jednolity

i bardziej wyrazisty styl.

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway

Nowa Dacia Sandero Stepway posiada siedzenia ze specjalnymi widocznymi przeszyciami w kolorze szarym, nadającymi wnętrzu bardziej wyrazisty styl.

Nowa Dacia Sandero będzie w sprzedaży w dwóch wersjach: podstawowej, będącej wprowadzeniem do estetyki Stepway oraz wersji z bogatym wyposażeniem. Wersja najwyższa posiada klimatyzację, ogranicznik-regulator prędkości, kierownicę pokrytą skórą oraz opcjonalnie system multimedialny MEDIA NAV.

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Dacia Sandero

Nowa Dacia Sandero Stepway zachowuje, podobnie do Nowej Dacii Logan, platformę B0, docenianą za komfort i dobrą przyczepność do drogi. Z podniesionym prześwitem, przednią

i tylną osłoną podwozia, osłonami nadkoli Nowa Dacia Sandero Stepway zachowuje wszystkie cechy terenówki.

Leave A Comment