Smarty biją rekordy w Belgii

31 sierpnia 2012
Bez kategorii, Nowości Smart

1114 aut liczyła najdłuższa na świecie parada smartów, zorganizowana podczas zlotu smart times 2012 w Antwerpii. Od 23 do 26 sierpnia bawili się tam fani smarta z całej Europy.

Rekordowa parada smartów w Belgii

Rekordowa parada smartów w Belgii

Rekordowa parada smartów w Belgii

Rekordowa parada smartów w Belgii

Na tegoroczny zlot smart times przyjechało do Belgii 1594 miłośników smarta z 27 krajów. W ubiegłą sobotę ich samochody utworzyły rekordową paradę – na ulice Antwerpii wyjechało aż 1114 smartów, wzbudzając przy okazji nie lada entuzjazm wśród mieszkańców miasta.

Wraz z WeForest – międzynarodową organizacją non-profit – smart posadzi teraz na terenie Kenii 5200 drzew. Pozwoli to zrekompensować cały dwutlenek węgla wyemitowany przez auta uczestników podczas czterech dni zlotu.

Od 12 lat zloty smart times przyciągają rzesze fanów smarta z całej Europy. Co roku przemierzają oni setki kilometrów, by podzielić się swoją pasją i wymienić doświadczenia z projektantami, tunerami oraz ekspertami z branży czterech kółek. Liczne konkursy, jazdy testowe i niezapomniane koncerty to stałe elementy każdego zlotu. Tegoroczna impreza będzie niezapomniana z jeszcze jednego powodu – najdłuższej na świecie parady smartów.

Fani smarta czekają już na kolejną edycję zlotu – tym razem spotkają się w Lucernie w dniach 23-25 sierpnia 2013 r.

Leave A Comment