Toyota Verso w nowej wersji Sprint – więcej za mniej

4 czerwca 2012
Bez kategorii, Nowości Toyota

Toyota Motor Poland rozszerza ofertę specjalnych wersji wyposażeniowych „Sprint” o rodzinny minivan Verso. Wersje Sprint modeli Aygo, Yaris, Auris i RAV4 trafiły do polskich salonów w kwietniu i maju.


Toyota Verso w wersji Sprint

Toyota Verso w wersji Sprint

Toyota Verso w wersji Sprint

Toyota Verso w wersji Sprint

Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z linii Sprint, Verso wyróżnia się wzbogaconym wyposażeniem i obniżoną ceną. Wersja Sprint w modelu Verso jest dostępna z silnikiem benzynowym 1.6 Valvematic o mocy 132 KM, oraz bazuje na dotychczasowym poziomie wyposażenia Luna (klimatyzacja, 7 poduszek powietrznych, system stabilizacji toru jazdy VSC, kierownica wielofunkcyjna, system audio z łącznością USB itp.).

W stosunku do wersji Luna, wyposażenie Verso Sprint obejmuje dodatkowo skórzane wykończenie kierownicy i drążka zmiany biegów, oraz specjalne oznaczenia Sprint na nadwoziu i we wnętrzu.

Cena samochodu została obniżona o 4 000 zł do poziomu 69 990 zł (dotychczasowa cena 1.6 Luna: 73 990 zł).

Dodatkowo klienci Verso Sprint mogą skorzystać z promocji ubezpieczenia OC i AC w cenie 3,6% wartości samochodu.

Toyota Verso jest minivanem o wygodnym, przestronnym wnętrzu i pojemnym bagażniku, zapewniający podróżującym najwyższy poziom bezpieczeństwa (wyróżnienie Euro NCAP „najbezpieczniejszy minivan”w 2010 r.). Trzy niezależne fotele z tyłu umożliwiają przewożenie trzech fotelików dla dzieci. Wydajny silnik o mocy 132 KM gwarantuje bardzo dobrą dynamikę przy niskim zużyciu paliwa. Toyota Verso jest według TUV najbardziej niezawodnym samochodem w swoim segmencie.

1 Comments

Leave A Comment