Polskie ceny i wyposażenie nowego Seata Mii

5 czerwca 2012
Bez kategorii, Nowości Seat

Ofensywa SEAT-a trwa. Proces odświeżana gamy modelowej zaczyna nabierać tempa. W chwilę po prezentacji koncepcyjnego, przedprodukcyjnego Toledo oraz nowego SEAT-a Ibiza w polskich salonach pojawiła się kolejna nowość! Najmniejszy przedstawiciel rodziny hiszpańskiej marki – SEAT Mii.


Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Nowy SEAT Mii to nowoczesna interpretacja dynamicznego, stylowego i przemyślanego auta miejskiego. To auto idealnie dostosowane do współczesnego zurbanizowanego i dynamicznego stylu życia.

Wymiary nowego SEAT-a idealnie wpisują się w miejską dżunglę ułatwiając zarówno manewry podczas parkowania jak i te w trakcie przemieszczania się pośród wielkomiejskich ulic. Mii mierzy 3,56 metra długości, co idealnie sprawdza się w zurbanizowanym świecie, a promień skrętu wynoszący zaledwie 9,8 metra. Co za tym idzie, Mii świetnie sprawdzi się w wąskich i zatłoczonych arteriach. Kompaktowe wymiary nie umniejszają jednak jego użyteczności. Auto z łatwością przewiezie czterech pasażerów, oferując zarazem przestronny i praktyczny bagażnik. Nowy SEAT dostępny jest już w wersji 2-drzwiowej, a w następnych miesiącach ofertę uzupełni także jego 4-drzwiowy odpowiednik.


Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii
SEAT Mii już od 32 658 zł

Ceny nowego SEAT-a zaczynają się już od 32 658 zł za podstawowa wersję Reference z bardzo ekonomiczna jednostką benzynową o pojemności jednego litra i mocy 60KM. Podstawowe wyposażenie wymienionej wersji obejmuje 4 poduszki powietrzne, system bezpieczeństwa ABS oraz szereg udogodnień zapewniających bezpieczną i przyjemną jazdę. Mocniejsza odmiana z silnikiem o mocy 75KM wyceniono na 34 908 zł, a wersje z bogatszym wyposażeniem Style rozpoczynają się już od 34 008 zł.


Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii
Nowoczesne technologie w aucie za przystępną cenę

SEAT Mii to także platforma dla najnowszych technologii, którą otrzymamy w przystępnych, niskich cenach. Wystarczy wspomnieć chociażby system „City Safety Assist” identyfikujący przeszkody z przodu samochodu, który jeśli uzna odległość pojazdu od przeszkody za niewystarczającą, w celu uniknięcia kolizji rozpocznie automatyczne hamowanie. System „City Safety Assist” jest dostępny już za 860 zł, czyli cenę niejednokrotnie niższą aniżeli lakierowanie zderzaka oraz zwyżkę z ubezpieczenia powstałą w skutek chwili zamyślenia w wielkomiejskim korku.


Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Gamę silników kształtują nowe, 3-cylindrowe jednostki o pojemności jednego litra rozwijające w zależności od wersji 60 KM lub 75 KM zadowalając się przy tym średnim spalaniem na poziomie – odpowiednio – 4,2l oraz 4,3l i emitując przy tym jedynie 97 i 99 g CO2/km.


Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Dynamicznie nakreślona karoseria SEAT-a Mii już w standardowej wersji swoim wyglądem nie pozostawi nikogo obojętnym, czyniąc z SEAT-a nie tylko środek lokomocji, ale też modne i nowoczesne auto.


Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Seat Mii

Pobierz pełny cennik i wyposażenie nowego Seata Mii.

Leave A Comment