Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Subaru Legacy i Outback FL – odświeżone gwiazdy

13 kwietnia 2012
Bez kategorii, Nowości Subaru

Znajdujemy się dzisiaj na wybiegu, gdzie odważne bliźniaczki prezentują fantastyczne argumenty. Jeśli dodać, że imiona naszych pań brzmią tożsamo – Subaru – zmysły ograniczonej percepcji rozpoczynają istne szaleństwo. Damy Legacy i Outback postanowiły jednak troszkę urozmaicić swoje azjatyckie życie modyfikując zawiły charakter. Oto skutki…


Subaru Legacy FL

Subaru Legacy FL

Subaru Legacy FL

Subaru Legacy FL

Wyglądu nie było sensu zmieniać, a jednak… Tytułowe gwiazdy otrzymały przemodelowane reflektory, frontowe zderzaki i atrapy chłodnicy. Efekt mówi sam za siebie – jest lepiej, bardziej dynamicznie oraz perwersyjnie, ale nasze rodzeństwo uzbroiło się zarówno w elementy dla ciała, jak i duszy. Otwierając bramę „szatańskich czeluści” nasze zapędy uspokoi skórzana tapicerka, audio posiadające Bluetooth, USB i wejście dla iPod-a, a także drewniane, opcjonalne połacie budzące skojarzenia z luksusowymi krążownikami niekoniecznie Europy.

Erotycznie nacechowana aparycja oznacza bardzo często puste wnętrze, jednak nie tutaj. Klienci Stanów Zjednoczonych dostaną oczywiście świetne Boksery łaknące jedynie wybuchowej etyliny.


Subaru Legacy FL

Subaru Legacy FL

Subaru Legacy FL

Subaru Legacy FL

Pierwszy to 2.5-litrowy silnik o mocy 175 KM i 236 Nm maksymalnego momentu obrotowego, który zespolony z 6-biegową skrzynią ręczną lub bezstopniowym CVT przenosi dane liczby na wszystkie cztery koła. Drugi motor zaś to 3.6-litrowa, cykająca bomba legitymująca się powerem 260 koni i „ożeniona” z 5-stopniowym automatem. Dziewczyny zapowiadają również poprawiony układ kierowniczy oraz zawieszenie, ale wiara „cycatej” części społeczeństwa ma nieznany finał.


Subaru Outback FL

Subaru Outback FL

Subaru Outback FL

Subaru Outback FL

Ślicznotki zmodyfikowały ubiór, podkreśliły atuty i są gotowe do walki. Miejcie jednak emocje na wodzy, bo Legacy, a także Outback zostaną póki co w Ameryce. Swój debiut mają na nowojorskiej imprezie motoryzacyjnej, gdzie już teraz kuszą japońskim rodowodem.


Subaru Outback FL

Subaru Outback FL

Subaru Outback FL

Subaru Outback FL

Patryk Rudnicki

Leave A Comment