Renault Kangoo dla aktorów

26 marca 2012
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault Polska przekazało Domowi Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie samochód Renault Kangoo. Kluczyki do auta wręczono podczas pierwszego Święta Weterana Scen Polskich, które odbyło się 19 marca.


Renault Polska przekazało ośrodkowi do dyspozycji na rok Renault Kangoo w wersji Helios 1.5 dCi 110. Auto będzie wykorzystywane do codziennego użytku.

Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie został zbudowany z myślą o samotnych emerytowanych artystach. Obecnie mieszka w nim 40 osób. W celu wspierania placówki, a także artystów znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz osób niepełnosprawnych powołana została Fundacja Przyjaciół Skolimowa, która została zarejestrowana jako organizacja pożytku publicznego i jest częściowo utrzymywana dzięki pomocy darczyńców.

W imieniu stowarzyszenia ZASP, środowiska artystycznego, mieszkańców Domu Artystów Weteranów Scen Polskich i własnym, pragnę serdecznie podziękować za tak wspaniały gest firmy Renault Polska, która użyczyła DAW w Skolimowie na rok samochód Renault Kangoo – powiedział Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich. – Miło mi, że przekazanie samochodu uświetniło po raz pierwszy obchodzony Dzień Artystów Weteranów. W domu zamieszkałym przez osoby starsze, czasem niedomagające, których dolegliwości wymagają częstych kontaktów z ośrodkami opieki zdrowotnej poza Skolimowem, dobry, sprawny samochód jest elementem niezbędnym w bezpiecznym funkcjonowaniu. Tym bardziej dziękuję za życzliwość, zrozumienie problemu i wsparcie konkretnym darem, który z pewnością będzie w ciągłym ruchu – dodał.

Leave A Comment