TomTom GO LIVE 1005 nawigacją roku 2011

6 lutego 2012
Bez kategorii, Akcesoria i gadżety

TomTom, wiodący światowy dostawca przenośnych rozwiązań nawigacyjnych, informuje, że nawigacja TomTom GO LIVE 1005 została nagrodzona tytułem „Nawigacja roku 2011” przez czytelników miesięcznika Mobility. Wyróżnienia zostały przyznane podczas tegorocznej edycji rozdania nagród Złoty Bell. Gala finałowa odbyła się 2 lutego w klubie Capitol w Warszawie.


„Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten tytuł, a jesteśmy z niego dumni tym bardziej, że został przyznany przez czytelników.” – mówi Magdalena Marciniszyn, marketing manager w TomTom Polska. „Cieszymy się, że użytkownicy doceniają naszą wyjątkową usługę HD Traffic, dzięki której możemy uwolnić nasze miasta od korków i zmniejszyć codzienny stres związany z dojazdami do pracy.”

TomTom GO LIVE 1005 jest jedną z pierwszych nawigacji firmy TomTom oferującą usługę LIVE. Usługa LIVE informuje, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii TomTom HD Traffic, o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kluczowych trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet do 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są uaktualniane co 2 minuty, w rezultacie kierowcy będą mieli pewność, że cały czas jadą po najszybszej trasie i będą znali dokładny czas dotarcia do celu.

Dodatkowo usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje nas o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, gdy będziesz chciał sprawdzić pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa LIVE jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia GO LIVE 1005.

źródło: Hill+Knowlton

Leave A Comment