Pierwszy klient w Polsce odebrał swojego Chevroleta Camaro

2 lutego 2012
Bez kategorii, Chevrolet Nowości

Camaro w wersji coupé w kolorze Pomarańczowym Inferno z czarnymi matowymi pasami jest pierwszym egzemplarzem tego sportowego modelu odebranym przez klienta w Polsce. Pan Zbigniew Łyszczarz, prezes firmy Antiques Wood, odebrał dziś kluczyki do auta z rąk Piotra Sitkowskiego, prezesa zarządu dilera marki Chevrolet – Auto-Żoliborz w Warszawie.

Pierwszy klient w Polsce odebrał swojego Chevroleta Camaro Pierwszy klient w Polsce odebrał swojego Chevroleta Camaro

„Wybrałem Camaro przede wszystkim ze względu na jego moc i przyjemność z jazdy, jaką daje”, powiedział nowy właściciel samochodu. „Jak typowy mężczyzna, szukałem auta, które będzie reprezentacyjne i będzie się wyróżniało, a Chevrolet idealnie spełnia moje oczekiwania”.

W naszym kraju model ten oferowany jest w najwyższej wersji wyposażenia, z doskonałym silnikiem V8 o pojemności 6.2 l i mocy 405 KM, jak w przypadku przekazanego dziś auta z automatyczną skrzynią biegów, lub mocy 432 KM w przypadku samochodu z manualną sześciostopniową skrzynią biegów.

Ten kultowy samochód sportowy, lider segmentu w Stanach Zjednoczonych, trafił w pierwszych miesiącach sprzedaży w Europie do 600 odbiorców. Do Polski przyjeżdżają właśnie pierwsze egzemplarze, zamówione pod koniec 2011 roku.

„Do tej pory zebraliśmy zamówienia od kolejnych 10 klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego legendarnego modelu. Samochody te są w tej chwili w fazie produkcji lub w drodze do Polski”, powiedział Maciej Całka, dyrektor sprzedaży Chevrolet Poland.

Do tej pory w naszym kraju największym zainteresowaniem cieszyło się Camaro w wersji coupé z automatyczną skrzynią biegów w kolorze czarnym. Kolejne egzemplarze już wkrótce trafią do klientów.

Leave A Comment