Nissan Note na rok 2012

16 lutego 2012
Bez kategorii, Nissan Nowości

Produkowany w Europie Note został poddany modernizacji, która z pewnością przypadnie do gustu Klientom z całego kontynentu. Przede wszystkim podstawową wersję Acenta wzbogacono o wyposażenie dostępne dotychczas w wyższych wersjach.

Nissan Note na rok 2012 Nissan Note na rok 2012 Nissan Note na rok 2012 Nissan Note na rok 2012

Nadwozie zyskało na wyglądzie dzięki zastąpieniu 15-calowych obręczy kół nowymi 16-calowymi dwukolorowymi obręczami aluminiowymi z motywem diamentu, dodaniu obwódek wokół przednich lamp przeciwmgielnych, a także wprowadzeniu do oferty nowego lakieru „Haptic Blue”. We wnętrzu wersji ACENTA+ kierowca znajdzie teraz klimatyzację, tempomat i automatyczne sterowanie reflektorami, a także nową tapicerkę foteli z niebieskimi szwami, które nadają przedziałowi pasażerskiemu bardziej prestiżowy charakter. Opcjonalny „pakiet EASY” obejmuje między innymi inteligentny kluczyk Nissan oraz elektrycznie składane lusterka boczne.

Najbogatszą wersją w ofercie na 2012 rok będzie I‑WAY, w której wyposażenie z wersji ACENTA+ rozszerzono o przyciemniane szyby, czujniki parkowania z tyłu oraz popularny system Nissan Connect z wbudowanym radiem i odtwarzaczem CD, złączami do iPoda, nawigacją satelitarną i modułem Bluetooth. I‑WAY jest już standardowo wyposażona w inteligentny kluczyk i elektrycznie składane lusterka boczne.

Nissan Note na rok 2012 Nissan Note na rok 2012    

Mimo tych wszystkich dobrodziejstw zakup i eksploatacja Note wciąż nie wiążą się z dużymi wydatkami. Ceny w Polsce rozpoczyna wersja ACENTA+ z ceną 50 490 PLN.

U wszystkich Dealerów są dostępne specjalne oferty i programy finansowania zakupu pojazdu. Oferowane silniki to nadal jednostki benzynowe 1.4, 1.6 oraz diesel 1.5 dCi. Note Pure Drive z silnikiem 1.5 dCi emituje CO2 w ilości zaledwie 110g/km przy zużyciu paliwa w cyklu mieszanym wynoszącym 4,2 l/100 km.

Pierwsze egzemplarze Note po liftingu trafią do Dealerów w połowie lutego. Zamówienia mogą być przyjmowane już teraz.

Nissan

Leave A Comment