Hyundai ogłosił ceny modelu i40 sedan

9 lutego 2012
Bez kategorii, Hyundai Nowości

Po udanym debiucie modelu i40 kombi w czerwcu ubiegłego roku, firma Hyundai Motor Poland wprowadziła właśnie do sprzedaży model i40 w wersji sedan. Jest to kolejny samochód odzwierciedlający ekspansję Hyundaia przebiegającą pod szyldem nowego sloganu marki: New Thinking. New Possibilities. (Nowe Myślenie. Nowe Możliwości).

Hyundai ogłosił ceny modelu i40 sedan Hyundai ogłosił ceny modelu i40 sedan Hyundai ogłosił ceny modelu i40 sedan Hyundai ogłosił ceny modelu i40 sedan

Łączący w sobie dynamizm i wyjątkową elegancję i40 dostępny jest w czterech wersjach silnikowych – dwóch benzynowych i dwóch wysokoprężnych. Osiągają one moc od 115 KM do 177 KM, a dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu w całym zakresie obrotów silnika, i40 prowadzi się wyjątkowo komfortowo zarówno podczas jazdy w mieście jak i na autostradzie i40 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem już w wersji podstawowej.

Wśród opcjonalnych rozwiązań High-tech znajduje się asystent parkowania i utrzymania toru jazdy, jak również Bluetooth® z funkcją rozpoznawania głosu, pełna nawigacja oraz kamera cofania. W aspekcie komfortu i wygody, i40 może być wyposażony w elektryczny hamulec postojowy, system wentylacji przednich siedzeń, podgrzewane siedzenia przednie i tylne, automatyczny system odszraniania szyby przedniej oraz podgrzewaną kierownicę.

Pobierz cennik i wyposażenie Hyundaia i40 w wersji sedan

i40 korzysta z najnowszych technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego w celu zapewnienia maksymalnej ochrony użytkowników, dzięki czemu ma być kolejnym modelem marki Hyundai, spełniającym najwyższe kryteria oceny bezpieczeństwa w testach Euro NCAP (5 gwiazdek).

Samochód objęty został unikalnym programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care (5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat opieki technicznej).

HMP

Leave A Comment