Seat Mii już w hiszpańskich salonach

12 stycznia 2012
Bez kategorii, Nowości Seat

Pierwsze, nowe SEAT-y Mii trafiły już do hiszpańskich Klientów. Nowy model SEAT-a to idealne, miejskie auto dostosowane do współczesnego, zurbanizowanego i dynamicznego stylu życia.

Seat Mii już w hiszpańskich salonach Seat Mii już w hiszpańskich salonach Seat Mii już w hiszpańskich salonach Seat Mii już w hiszpańskich salonach

Zewnętrzne wymiary nowego SEAT-a wpisują się w miejską dżunglę ułatwiając zarówno manewry podczas parkowania jak i te w trakcie przemieszczania się pośród wielkomiejskich ulic. Mii mierzy 3,56 metra długości, co idealnie sprawdza się w zurbanizowanym świecie, a jego promień skrętu wynosi zaledwie 9,8 metra.

Mały z wielkim wnętrzem! To częste określenia nowych właścicieli SEAT-a Mii. Wynika to z dużej przestronności, jaką SEAT Mii oferuje swoim pasażerom. Z łatwością przewiezie cztery dorosłe osoby. Nowy SEAT dostępny jest w wersji 2-drzwiowej, a jeszcze w tym roku ofertę SEAT-a uzupełni Mii w wersji 4-drzwiowej.

Seat Mii już w hiszpańskich salonach Seat Mii już w hiszpańskich salonach Seat Mii już w hiszpańskich salonach Seat Mii już w hiszpańskich salonach

SEAT Mii to także platforma dla najnowszych technologii takich jak system City Safety Assist, Start/Stop czy system informacyjno-rozrywkowy SEAT Portable System. Wyposażony w czujnik laserowy samochód sygnalizuje kierowcy niebezpieczeństwo kolizji w korku, a w skrajnych przypadkach sam zatrzyma pojazd wkraczając tym samym w nowy wymiar bezpieczeństwa w ruchu miejskim.

Gamę silników kształtują nowe, 3-cylindrowe jednostki o pojemności jednego litra. Ich moc maksymalna to 60 KM i 75 KM. Zadowalają się przy tym średnim spalaniem na poziomie kolejno 4,2l i 4,3l na 100 km. Nowoczesna technologia zastosowana w silnikach Mii pozwoliła również ograniczyć emisję spalin do niskiego poziomu 97 g CO2/km i 99 g CO2/km w przypadku mocniejszej jednostki.

Dynamiczna stylistyka nadwozia SEAT-a Mii, już w standardowej wersji wygląda ciekawie i intrygująco. Jednak Mii to także możliwość szerokiej personalizacji. Poczynając od trzech wersji wyposażeniowych Reference, Style Chic i Sport, a kończąc na szeregu opcji wyposażenia dodatkowego, wśród których znajduje się m.in. panoramiczne okno dachowe.

Indywidualistów najbardziej zainteresuje szeroka paleta akcesoriów nadających SEAT-owi Mii własny, oryginalny charakter. Są to różnego rodzaju okleiny i nakładki na deskę rozdzielczą, progi i inne elementy wnętrza. Znajdziemy również dodatki kolorystyczne i uniwersalne, w srebrnym odcieniu zarówno do montażu we wnętrzu, jak i na zewnątrz SEAT-a Mii.

źródło: IMC

Leave A Comment