TomTom Go LIVE Top Gear – edycja limtowana

3 grudnia 2011
Bez kategorii, Akcesoria i gadżety

Szaleństwo przedświątecznych prezentów już się zaczęło. Najbliższy weekend to już ostatni dzwonek na zakup prezentów mikołajowych. I jak to zwykle bywa z prezentami na ostatnią chwilę, nigdy nie ma pomysłu na naprawdę coś wyjątkowego.

TomTom Go LIVE Top Gear - edycja limtowana TomTom Go LIVE Top Gear - edycja limtowana

W tym roku TomTom zadbał o to, aby każdy automaniak, mógł dostać swój wymarzony prezent – TomTom Go LIVE Top Gear edition. Ta limitowana edycja daje wszystkim fanom TopGear wyjątkową kombinację trybu Stiga, wskazówek Jeremy’ego Clarkson’a i unikalne użyteczne miejsca wyselekcjonowane przez TopGear takie jak tory wyścigowe.

Limitowana edycja jest pełna dodatków Top Gear, takich jak zdjęcia dostępne przy włączaniu i wyłączaniu nawigacji oraz nowe ikony samochodów. Kierowcy mogą wybrać tryb Stiga, który sprawi, że nawigacja będzie milczeć lub wybrać kojący głos Jeremiego Clarksona.

Dodatkowo model ten został wyposażony w usługi LIVE, w tym w innowacyjną technologię HD Traffic, dzięki której nowa nawigacja gładko poprowadzi kierowcę przez korki. Usługi LIVE zawierają również bogatą bazę fotoradarów zarówno mobilnych jak i stacjonarnych oraz dostęp do prognozy pogody.

TomTom Top Gear edition to limitowana edycji nawigacji, tym bardziej wyjątkowa, że zarówno firma TomTom, Jeremy Clarkson, jak i BBC zrzekły się dochodu z jej sprzedaży na rzecz fundacji BBC dla dzieci w potrzebie na całym świecie.

Dla tych którzy chcieliby dać prezent swojej bliskiej osobie w bardziej niestandardowej wersji, a w dodatku chcą uniknąć świątecznego tłoku w sklepach, TomTom proponuję najnowszą wersję aplikacji TomTom 1.9, którą możesz przesłać na iPhone’a.

Nowa aplikacja TomTom dedykowana smartfonom iPhone została zoptymalizowana dla tabletów iPad. Aplikacja została opracowana tak, aby w pełni wykorzystać zalety lepszej rozdzielczości ekranu oraz zaawansowanej jakości grafiki tabletów. Co więcej, ta wersja aplikacji jest kompatybilna z najnowszą wersją systemu iOS5.

Do aplikacji można dokupić również usługi dodatkowe takie jak HD Traffic czy wyjątkowe głosy, taki jak Homer Simpson, Darth Vader czy Yoda. Wybierz głos najbardziej odpowiadający bliskiemu Tobie automaniakowi.

Przybliżone ceny

TomTom Top Gear Edition – 799 PLN
Aplikacja TomTom Polska jest dostępna w cenie: 49,99€
Aplikacja TomTom Europa Wschodnia jest dostępna w cenie: 59,99 €
Aplikacja TomTom Europa jest dostępna w cenie: 79,99€

źródło: HK

Leave A Comment