The Jaguar Collection – brytyjskie gadżety

14 grudnia 2011
Bez kategorii, Jaguar Nowości

Gadżety dla fanów motoryzacji są nie lada gratką. Możemy poczuć smak luksusu zostając kolekcjonerami i zarazem użytkownikami ich markowych akcesoriów. Jaguar przygotował kolekcję luksusowych produktów dla miłośników marki. The Jaguar Collection to zarówno brytyjskie akcesoria z naturalnych materiałów, stylowe gadżety inspirowane logo oraz przedmioty zaprojektowane specjalnie na 50. rocznicę Jaguara E-type, które mogą stać się idealnym prezentem pod choinkę.

The Jaguar Collection - brytyjskie gadżety The Jaguar Collection - brytyjskie gadżety The Jaguar Collection - brytyjskie gadżety The Jaguar Collection - brytyjskie gadżety

Masz Jaguara? Super wybór, ale teraz czas na nowe gadżety, które będą dopełnieniem Twojego wyrafinowanego stylu. A może, jeszcze nie jesteś szczęśliwym posiadaczem super auta. Od czegoś trzeba zacząć. Akcesoria obradowane logiem Jaguara będą dobrym początkiem!

Linia gadżetów sygnowanych logo, może stać się inspiracją do zakupu designerskiego prezentu. Luksus związany z marką samochodu nie kończy się tylko na kierownicy i czterech kołach.

„Gadżety powinny być innowacyjne, praktyczne i designerskie – takie są produkty z serii The Jaguar Collection. To unikatowe przedmioty stworzone specjalnie dla naszej marki. Zostały zainspirowane dziedzictwem firmy, ale czerpią także z najnowszych rozwiązań technicznych. Są więc niepowtarzalne” – mówi Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

W świąteczno-zimowej kolekcji Jaguara znajdziemy perfumy, „Klasyczną Czerń” dla Niego i „Purpurową Edycję” dla Niej. Produkowane przez jednego z wiodących domów perfumeryjnych w Europie. Miłośnicy Jaguarów to także koneserzy najlepszych win, stąd w limitowanej kolekcji dostępne są korkociągi, zatyczki do butelek czy korki z wizerunkiem dzikiego kota. Wśród unikatowych gadżetów znalazły się również wyjątkowe przedmioty zaprojektowane specjalnie na 50 rocznicę urodzin Jaguara E-type. Należą do nich m.in. porcelanowe filiżanki do czarnej, pobudzającej espresso.

źródło: JLR

Leave A Comment