Porsche 911 od Tech Art – nieśmiała modyfikacja

19 grudnia 2011
Bez kategorii, Nowości Porsche

Tuning zupełnych nowości na rynku motoryzacyjnym to dosyć „śliska” sprawa. Firma, która weźmie na swoje barki taką odpowiedzialność (swoją drogą z własnego wyboru) musi się naprawdę delikatnie obchodzić z wszelkimi modyfikacjami, gdyż w tym momencie wystawia na próbę z pewnością cenną reputację wśród klientów. Czy zachowa ją Tech Art, który postanowił zaaplikować zestaw zmian nowemu Porsche 911? Przekonajmy się…

Porsche 911 od Tech Art - nieśmiała modyfikacja Porsche 911 od Tech Art - nieśmiała modyfikacja Porsche 911 od Tech Art - nieśmiała modyfikacja Porsche 911 od Tech Art - nieśmiała modyfikacja

Od razu wypada powiedzieć, że tuner podszedł do problemu niezwykle oszczędnie, ale biorąc pod uwagę mój wstęp to chyba dobrze.

Z zewnątrz niemieckie coupe może zostać pomalowane na dowolny kolor, który zależy tylko i wyłącznie od fantazji kupującego. Oprócz tego samochód otrzymał 5-ramienne felgi w rozmiarze 20 i 21 cali, opcjonalne dodatki z włókna węglowego, wykonane z polerowanej stali owalne bądź okrągłe końcówki wydechu oraz zaciski hamulcowe, które również można polakierować wedle własnego uznania.

We wnętrzu Tech Art przewiduje jeszcze mniej zmian. Potencjalny nabywca tak skonfigurowanego „991” otrzyma ręcznie wykonaną trójramienną kierownicę wyposażoną w łopatki do zmiany przełożeń, a także nieograniczone możliwości aranżacji środka pod względem tapicerki. Niemieccy inżynierowie podkreślają, że dostępne są wykończenia ze skóry, alcantary i nawet włókna węglowego, ale kolorystyka oraz wizja całego projektu może w pełni zależeć od nas samych.

Tytułowe Porsche 911 to zdecydowanie nieśmiała modyfikacja. Cieszy fakt, że mamy zupełną kontrolę nad tym jak może wyglądać nasze przyszłe auto i szczerze mówiąc to był bardzo przemyślany ruch ze strony Tech Arta. W końcu jeśli coś będzie nie tak i nasz „sportowiec” nagle przestanie nam się podobać, będziemy mogli mieć pretensje wyłącznie do siebie.

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment