BMW proponuje zimowe atrakcje

27 grudnia 2011
Bez kategorii, BMW Nowości

BMW dla fanów marki i białego szaleństwa przygotowało specjalne, zimowe atrakcje. W największych polskich ośrodkach narciarskich odbędą się jazdy testowe samochodami BMW z systemem xDrive, a amatorzy gry w polo będą mogli wziąć udział w wyjątkowym widowisku, jakim jest turniej polo na śniegu.

BMW proponuje zimowe atrakcje BMW proponuje zimowe atrakcje BMW proponuje zimowe atrakcje BMW proponuje zimowe atrakcje

BMW zaprasza wielbicieli motoryzacji na jazdy testowe modelami serii 5, 7 oraz X1 z inteligentnym napędem na cztery koła xDrive. Układ BMW xDrive przenosi moc tam, gdzie da ona największy rezultat, zapewniając przy tym charakterystyczną dla marki radość z jazdy.

W Białce Tatrzańskiej i Kotelnicy w terminie 23.01-06.02.2012 pod okiem instruktorów jazdy BMW będą organizowane jazdy testowe na systemie trzech ramp. BMW zaprasza również fanów marki na jazdy krajobrazowe malowniczymi trasami górskimi w okolicach Białki i Zakopanego.

Na turystów spędzających ferie w dniach 23.01-06.02 w Zakopanem również będzie czekało wiele atrakcji. BMW Group Polska zapewni transport oraz zaprosi na jazdy testowe gości hoteli Nosalowy Dwór, Crocus, Litwor i Belvedere. W każdym z hoteli dostępne będą modele BMW z napędem xDrive, które będą woziły gości w wybranych przez nich kierunkach.

Zakopane po raz piaty będzie gościć prestiżowy i niezwykle spektakularny turniej polo na śniegu – BMW Zakopane Snow Polo 2012. W rozgrywkach, które odbędą się w dniach 3-5 luty 2012 na Równi Krupowej wezmą udział zawodnicy z całej Europy. Turniej BMW Zakopane Snow Polo już na stale wpisał się w program Central European Polo Association i jest flagową zimową imprezą polo w naszej części Europy.

źródło: BMW / MT

Leave A Comment