Pierwsze oficjalne zdjęcia nowej Hondy CR-V

3 listopada 2011
Bez kategorii, Honda Nowości

Czekamy na nią już od pewnego czasu i jesteśmy ciekawi jak będzie wyglądać w fazie produkcyjnej. O jakim samochodzie mowa? Oczywiście o nowej Hondzie CR-V, która lada chwila ujrzy światło dzienne. Do tej pory producent zaprezentował trzy zdjęcia conceptu oraz krótki materiał wideo, który notabene przypominamy na dole pod artykułem, ale dosyć czekania. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze fotki gotowego do sprzedaży japońskiego SUV-a.

Pierwsze oficjalne zdjęcia nowej Hondy CR-V Pierwsze oficjalne zdjęcia nowej Hondy CR-V Pierwsze oficjalne zdjęcia nowej Hondy CR-V Pierwsze oficjalne zdjęcia nowej Hondy CR-V

Pod względem designu nie ma zaskoczenia. Nowa CR-V jest bardzo podobna do konceptu i otrzymała dosyć masywną sylwetkę ze sporą ilością zaokrągleń oraz przetłoczeń.

Front pojazdu to nic innego jak przeprojektowany poprzednik, natomiast tył upodobnił się nieco do tego z Volvo XC60 (czy dobrze to czy nie – pozostawiamy już pod Wasz osąd). Pod względem jednostek napędowych i zastosowanych technologii koncern wciąż milczy, ale z zapowiedzi wynika, że opisywana Honda będzie bardziej dynamiczna i zaawansowana od obecnego modelu. Według nieoficjalnych danych wersja na rynek amerykański otrzyma benzynowy silnik o pojemności 2.4-litra, natomiast wariant japoński oraz europejski do wyboru motor wysokoprężny i zasilany etyliną (czyli tak jak do tej pory).

Trzecia generacja Hondy CR-V zostanie zaprezentowana już w listopadzie na salonie samochodowym w Los Angeles, a potem na wystawie w Tokyo. Nas jednak najbardziej powinny interesować przyszłoroczne targi w Genewie gdzie prawdopodobnie pojawi się SUV w specyfikacji europejskiej. Czekamy zatem z niecierpliwością, a póki co zapraszamy do galerii zdjęć.

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment