Nowe akcesoria w wybranych modelach Jaguara

3 listopada 2011
Bez kategorii, Jaguar Nowości

Marka Jaguar wprowadza nową ofertę akcesoriów do poszczególnych modeli samochodów. Poszerzenie oferty wyposażenia sprawi, że każdy z modeli Jaguara stanie się jeszcze bardziej osobisty. Nowe akcesoria wzbogacą pojazd od wewnątrz i na zewnątrz, zwiększając komfort użytkowania oraz podkreślając wyjątkowy profil samochodu.

Nowe akcesoria w wybranych modelach Jaguara Nowe akcesoria w wybranych modelach Jaguara Nowe akcesoria w wybranych modelach Jaguara  

Jaguar poszerzył swoją ofertę o wyjątkową gamę akcesoriów i dodatków, które sprawią, że samochód stanie się jeszcze bardziej dopasowany do użytkownika. Wśród proponowanych dodatków znalazło się wykończenie gałki skrzyni biegów zaprojektowanej dla modeli XF i XK, zakończonej ciemnobrązową skórą z wkładką Soft touch.

Ze stałej oferty akcesoriów Jaguara można wybrać pokrycia na pedały wykonane ze stali nierdzewnej i trwałej gumy, które dodadzą jeszcze więcej sportowego wyglądu i klimatu. Dla podkreślenia stylowego designu warto skusić się na chromowane osłony lusterek.

„Jaguary posiadają bogate podstawowe wyposażenie, które wyróżnia je spośród samochodów klasy premium. Jednak nie każdego użytkownika satysfakcjonuje model w standardzie. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów i dodatków, by każdy mógł dostosować samochód do własnych potrzeb i indywidualnych wymagań” – mówi Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

Wyłącznie dla sportowego modelu Jaguara XK przygotowano dodatkowe stylowe i wyróżniające akcesoria. Drapieżne wloty powietrza z czarnej siatki na błotnikach lub na masce z chromowanymi wstawkami to jeden najbardziej charakterystycznych stylizacyjnych dodatków w Jaguarze XKR i XKR-S.

źródło: JLR

Leave A Comment