BMW X6 od CLP Automotive – auto dla rapera

30 listopada 2011
Bez kategorii, BMW Nowości

Kiedy byłem mały, myślałem, że świat jest usłany różami, a życie toczy się bez najmniejszych problemów. Chciałem zostać sławną osobą, która z sukcesami pojawiałaby się na rozkładówkach znanych czasopism, a stacje telewizyjne wprost rozpływałyby się nad moją osobą. Po głowie chodziło mi np. rapowanie – piękne kobiety, drogie samochody, bogato wyposażone wille i mnóstwo pieniędzy – właśnie w taki sposób wyobrażałem sobie moją dorosłość oraz pomysł na życie. W tej chwili powinienem napisać, że rzeczywistość pokazała zupełnie co innego, ale nie – zostajemy w sferze marzeń, bo dzisiaj wybieramy auto dla „robiącego czarną muzykę cwaniaczka”.

BMW X6 od CLP Automotive - auto dla rapera BMW X6 od CLP Automotive - auto dla rapera BMW X6 od CLP Automotive - auto dla rapera BMW X6 od CLP Automotive - auto dla rapera

Do głowy przychodzą Wam zapewne w tym momencie ociekające chromem, potężne, amerykańskie SUV-y typu Cadillac Escalade lub Lincoln Navigator, ale mam do zaoferowania coś znacznie ciekawszego, a dokładniej mówiąc firma CLP Automotive ma w zanadrzu interesujący projekt. Tuner wziął mianowicie na warsztat BMW X6 i nadał mu iście gangsterskiego charakteru. Czy taki pojazd pasuje, by udanie dopełnić niniejszy artykuł? Przekonajmy się…

Prezentowany „Niemiec” otrzymał nowy pakiet ospojlerowania o nazwie Bruiser, który zawiera ogromne wręcz wloty powietrza w przednim zderzaku, dosyć masywnie wyglądające progi oraz tylny zderzak z efektownym dyfuzorem skrywający cztery końcówki układu wydechowego. Oprócz tego tytułowy bohater został znacznie poszerzony i pokryty czarnym lakierem co jeszcze bardziej podkreśla jego groźne oblicze. Całość dopełniają brewki na przednich reflektorach, pomalowany (oczywiście) na czarno grill, delikatny spojler z tyłu oraz potężne, 23-calowe, złote felgi z czarnym rantem, które pochodzą od firmy German Diamonds. Jednym słowem – demon w najczystszej postaci.

CLP Automotive nie wspomina o żadnych zmianach we wnętrzu i pod maską opisywanego X6, a szkoda, bo utytułowanemu na rynku muzycznym raperowi z pewnością by się spodobały tego typu modyfikacje. Nie zmienia to jednak faktu, że proponowany przez Niemców pakiet jest bardzo drogi.

Jego cena to 10 000 euro plus oczywiście koszt samego montażu, ale czy dla zarabiającej miliony gwiazdy muzycznej będzie to odgrywało jakąkolwiek rolę? Myślę, że nie, więc pozostaje kwestia najważniejsza – czy prezentowane BMW jest odpowiednim środkiem lokomocji dla tego typu osoby? Ja uważam, że tak, a Was zapraszam do dyskusji na ten temat.

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment