Honda Insight po liftingu – skromnie, ale ładnie

14 września 2011
Bez kategorii, Frankfurt 2011 Honda Nowości

Ekologia – to słowo jest obecnie niezwykle popularne zarówno w życiu codziennym jak i w motoryzacji. Producenci ścigają się w konstruowaniu jak najbardziej „zielonych” samochodów, oferują coraz to nowocześniejsze rozwiązania i co najważniejsze – wiążą z tym bardzo mocno swoją przyszłość na rynku. Honda również nie pozostaje obojętna na panującą „modę” i ma w ofercie hybrydowy model Insight, który właśnie doczekał się liftingu.


Zmian jest naprawdę niewiele. Jak widać producent postawił na minimalizm i ograniczył się do skromnych modyfikacji. Z zewnątrz zmieniono jedynie grill oraz pomniejszono nieco spojler umieszczony na klapie bagażnika.

Pod względem technicznym zaś koncern popracował nieco nad układem napędowym, co pozwoliło na zmniejszenie emisji szkodliwego dwutlenku węgla do atmosfery o 96 g/km. Oprócz tego odświeżony Insight otrzymał nowy system klimatyzacji, a także przeprojektowane nieco zawieszenie.

Prezentowany samochód doczekał się swojej oficjalnej premiery na salonie samochodowym we Frankfurcie. Jak Wam się podoba ekologiczna Honda po liftingu? Czy w tym przypadku mało, znaczy dobrze?

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment