Bardziej stylowy Range Rover 2012

3 września 2011
Bez kategorii, Land Rover Nowości

Od pewnego czasu wiemy, że Range Rover ma się niedługo pojawić w nowej wersji, która ma stanowić milowy krok w zakresie stylistyki tego modelu. Nie oznacza to jednak, że obecna generacja Range’a nie może nadal błyszczeć.

Bardziej stylowy Range Rover 2012 Bardziej stylowy Range Rover 2012 Bardziej stylowy Range Rover 2012 Bardziej stylowy Range Rover 2012

Właśnie pojawiły się pakiety do Range Rovera w wersji Vogue i Autobiography, obejmujące między innymi nowe 20-calowe felgi V-spoke i szereg innych interesujących zmian.

„Range Rover zawsze był i pozostanie luksusowym suvem, który doskonale łączy świetne właściwości jezdne zarówno na szosie jak i w terenie, z wysokim poziomem komfortu i niesamowitymi osiągami. Nowe pakiety wyposażenia i nieco odświeżona stylistyka pozwolą mu na pozostanie poza wszelką konkurencją” – powiedział globalny szef marki Land Rover, John Edwards.

Bardziej stylowy Range Rover 2012 Bardziej stylowy Range Rover 2012 Bardziej stylowy Range Rover 2012 Bardziej stylowy Range Rover 2012

Silnik TDV8 o pojemności 4.4 litra i mocy 313 KM oraz 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów pozostały nie zmienione, podobnie jak gama jednostek benzynowych 5.0l V8 (wolnossąca 375 KM i turbodoładowana 510 KM).

Range Rover TDV8 Vogue w naszych testach !

Zmienił się za to wygląd auta, przede wszystkim przednie lampy i grill. W wyposażeniu wersji Vogue Silver i Vogue Black znalazły się m.in. 1200-watowy system audio Harman Kardon, 8-calowy ekran dual-view pozwalający np. na jednoczesne oglądanie TV czy video przez pasażera i korzystanie z nawigacji przez kierowcę.

źródło: wł

Leave A Comment