64. Salon Samochodowy we Frankfurcie

13 września 2011
Bez kategorii, Inne INFO

Wczoraj we Frankfurcie rozpoczęła się jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych tego roku, a mianowicie 64. Międzynarodowy Salon Samochodowy. Przez prawie dwa tygodnie producenci z całego świata będą prezentować swoje nowości, concepty oraz najnowsze rozwiązania. Dowiemy się m.in. jakie są plany koncernów na najbliższe lata i czym będą nas kusić w salonach poszczególne marki aut.


Wystawa rozpoczęła się wczoraj (tj. 13 września) i łącznie z dzisiejszym dniem trwają w Niemczech tzw. dni prasowe (salon jest zamknięty dla publiczności i dostępny jedynie dla dziennikarzy motoryzacyjnych). Od 15 do 25 września każdy po kupieniu biletu będzie mógł wejść i zobaczyć poszczególne „motoeksponaty”. A jest co oglądać, bo we Frankfurcie zobaczymy m.in. nowe Porsche 911, BMW M5, Hyundai’a i30, Jaguara C-X16, Citroena DS5, sporo modeli Volkswagena czy też koncepcyjne Audi A2.

Bilety całodniowe dla dorosłych kosztować będą 13 euro, natomiast ulgowe dla studentów bądź uczniów 7,50 euro. Jeśli będziemy chcieli odwiedzić wystawę w weekend, musimy się liczyć na wydatek 15 euro od osoby, ale zawsze jest możliwość wejścia dopiero od godziny 15 (wówczas wstęp to 8 euro). Jak widać salon samochodowy w Niemczech będzie interesującym wydarzeniem. Tylko od nas zależy czy wszystkie eksponaty zobaczymy na żywo, czy na zdjęciach w Internecie. Zapraszamy zatem do Frankfurtu!

O wszystkich nowościach prosto z salonu możecie przeczytać na naszych łamach.

Leave A Comment