Aktualności

Maserati GranCabrio Fendi jedzie do Frankfurtu

29 sierpnia 2011

Już tylko 3 tygodnie dzielą nas od otwarcia salonu samochodowego we Frankfurcie. Jednym ze stoisk, które najbardziej nas interesują będzie to należące do Maserati. Poza zapowiadanym wcześniej SUVem, pierwszym w historii marki, będzie można zapoznać się z ekskluzywnym GranCabrio Fendi.

Maserati GranCabrio Fendi jedzie do Frankfurtu Maserati GranCabrio Fendi jedzie do Frankfurtu Maserati GranCabrio Fendi jedzie do Frankfurtu Maserati GranCabrio Fendi jedzie do Frankfurtu

Auto zaprojektowane przez Silvio Venturini powstało w siedzibie Maserati w Modenie. Zachwyca jakością i doborem użytych materiałów.

Nadwozie pokryto trzema warstwami specjalnego lakieru Grigio Fiamma Fendi w kolorze ciemnej szarości, ze złocistymi drobinkami nadającymi autu niepowtarzalny połysk. Drewniane wykończenie kabiny w kultowym kolorze Fendi Yellow biegnie przez całą szerokość deski rozdzielczej, na całej długości drzwi i w okolicach lewarka skrzyni biegów. W tym samym kolorze są haftowane trójzęby Maserati na zagłówkach. W wielu miejscach, między innymi na 19-calowych felgach Trident i tapicerce skórzanych foteli pojawia się także logo Fendi tworzone przez dwie litery F.

Pod maską znajduje się 4.7-litrowy silnik V8 sprzężony z automatyczna skrzynią biegów.

źródło: wł

Leave A Comment