Jaguar, Land Rover i Range Rover z 5-letnią gwarancją

JLR Polska – generalny importer samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover w Polsce – wprowadza 5-letni program gwarancyjny dla swoich klientów. Oferta Programu Gwarancyjnego Plus i Programu Serwisowego Plus powstała we współpracy z Europ Assistance Polska. Jest to najbardziej zaawansowany pakiet gwarancyjny w segmencie samochodów premium na polskim rynku.


W ramach programu gwarancyjnego, posiadaczom samochodów marek Jaguar, Land Rover i Range Rover przysługuje natychmiastowa pomoc na terenie Polski oraz innych państw europejskich. Jeżeli awaria nastąpi w Polsce naprawa będzie wykonana w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej. W przypadku problemów, które zaistniały poza granicami kraju, klientowi przysługuje całkowity zwrot poniesionych kosztów usunięcia awarii. Pomoc oraz obsługę Centrum Alarmowego zapewnia firma Europ Assistance Polska.

Zobacz nasze testy Jaguara i Land Rovera

„Klienci marek Jaguar, Land Rover i Range Rover to osoby oczekujące najwyższych standardów obsługi. Oferta JLR Polska jest najbardziej zawansowanym produktem gwarancyjnym w Polsce w segmencie samochodów premium. Gwarancja obejmująca łącznie 5 lat daje klientom pewność, że w każdej sytuacji na drodze mogą liczyć na profesjonalną pomoc” – mówi Marcin Dąbrowski, Wiceprezes Dyrektor Zarządzający JLR Polska Sp. z o.o.

Warunkiem skorzystania z bezpłatnej naprawy jest dokonywanie okresowych przeglądów w Autoryzowanych Stacjach Dilerskich marek Jaguar, Land Rover i Range Rover.
Dodatkowo marka Jaguar wprowadziła program lojalnościowy dla klientów, w ramach którego mogą liczyć na 10- lub 20-procentowe zniżki, odpowiednio na części i akcesoria lub serwis. Nowy program lojalnościowy obejmuje wszystkich, którzy dokonali zakupu w Autoryzowanej Sieci Dilerskiej. Partnerami akcji są wybrane salony z Autoryzowanej Sieci Dilerów i Serwisów z całej Polski.

źródło: JLR

Leave A Comment