Ferrari California od Project Kahn

30 sierpnia 2011
Bez kategorii, Ferrari Nowości

Modyfikacja samochodu nie jest prostą rzeczą. Jeśli chcemy, żeby efekt był widoczny, odczuwalny, ale przede wszystkim udany i ładny, to trzeba włożyć w to trochę pracy oraz serca. Doskonale wiedzą o tym profesjonalni tunerzy, którzy modyfikowaniem pojazdów zajmują się na co dzień. Project Kahn jest jedną z najbardziej znanych firm w tej dziedzinie i właśnie zaprezentował swój najnowszy projekt…

Ferrari California od Project Kahn Ferrari California od Project Kahn Ferrari California od Project Kahn Ferrari California od Project Kahn

A jest nim Ferrari California. Wydawałoby się, że aut z Maranello modyfikować się już nie da, a raczej nie powinno, ale prezentowany „Wloch” jest dowodem na to, że coś doskonałego może być jeszcze bardziej doskonałe.

Samochód pokryto białym lakierem i dodano polakierowane na czarny mat potężne felgi w rozmiarze 21 cali z przodu i 22 cali z tyłu. Wewnątrz potencjalny właściciel może się cieszyć nowymi wykończeniami sportowych foteli, konsoli środkowej, a także kierownicy. Tuner zadbał również o stronę techniczną prezentowanego roadstera i zamontował sportowy system kontroli trakcji stosowany w Formule 1.

Jak widać zmian jest niewiele, ale to dobrze, bo zbytnie poprawianie jakiegokolwiek modelu Ferrari może zepsuć cały efekt. Tutaj myślę, że wyszło całkiem przyzwoicie, a Wy co o tym sądzicie?

źródło: wł / Patryk Rudnicki

Leave A Comment