Astra GTC od Irmschera pojawi się we Frankfurcie

Nowa Astra GTC w kompaktowym, 3-drzwiowym nadwoziu będzie miała swoją premierę podczas salonu we Frankfurcie we wrześniu. Tuner zajmujący się wyłącznie autami Opla, firma Irmscher zaplanowała własną wersję nowego modelu, która pozwoli klientom na zakup wyjątkowego, indywidualnie stylizowanego Opla o sportowym zacieciu.

Astra GTC od Irmschera pojawi się we Frankfurcie Astra GTC od Irmschera pojawi się we Frankfurcie

Dzieło Irmschera ma być projektem przyciągającym wzrok, czego dowodem są załączone zdjęcia. Do auta zamontowano zmieniony grill, przedni zderzak i tylny zderzak z dyfuzorem, 4 końcówki wydechu, spojler dachowy i progi. Dodatkowo Astra stoi na 21-calowych felgach aluminiowych, które ledwie mieszczą się w nadkolach.

Niestety Irmscher nie opublikował fotografii z wnętrza Astry. Wiemy jednak, że fotele, podłokietnik i boczki drzwiowe zostały pokryte skórą, która doskonale współgra z czerwonym kolorem lakieru.

Jeśli chodzi o osiągi, moc 1.6-litrowego silnika turbo podniesiono ze 180 do 212 koni mechanicznych. Aby zapewnić lepsze właściwości jezdne, zawieszenie obniżono o 30 mm.

Ceny nowej Astry GTC zaczynać się będą od 21.750 euro za model GTC Enjoy 1.4 Turbo, a najdroższa będzie wersja z 2-litrowym silnikiem CDTI o mocy 165 KM, za którą będzie trzeba zapłacić 27.855 euro.

źródło: wł

Leave A Comment