Smart fortwo w wersji pearlgrey

Podczas gdy wszyscy czekają na Smarta fortwo z napędem elektrycznym, Daimler próbuje podtrzymać zainteresowanie klientów swym najmniejszym autkiem wypuszczając na rynek kolejne specjalne serie. Po serii nazwanej przez producenta nightorange, kolejną nazwano pearlgrey.

Smart fortwo w wersji pearlgrey Smart fortwo w wersji pearlgrey Smart fortwo w wersji pearlgrey Smart fortwo w wersji pearlgrey

Wyróżniający się ekskluzywnym lakierem metalicznym w kolorze grafitowym kontrastującym ze srebrną ramą pałąka bezpieczeństwa oraz aluminiowymi felgami. Lusterka wsteczne otrzymały opływowe, sportowe obudowy, a grill polakierowano w kolorze nadwozia.

Smart fortwo w wersji pearlgrey Smart fortwo w wersji pearlgrey Smart fortwo w wersji pearlgrey  

W kabinie zawitał pakiet skórzany składający się z foteli pokrytych mieszanką szarej skóry i tkaniny. Tworzywami tymi pokryto także inne elementy, jak np. boczki drzwi, podłokietnik czy górną część deski rozdzielczej. Jasne wykończenia kokpitu, drzwi i kierownicy ożywiają wnętrze i czynią bardziej przytulnym.

Edycja specjalna posiada w wyposażeniu automatyczną klimatyzację, panoramiczny dach z roletą przeciwsłoneczną, elektryczne szyby. Jako opcję można zamówić podgrzewanie foteli oraz system audio z nawigacją i dźwiękiem surround.

Auto trafi do pierwszych klientów w listopadzie, ale zamawiać można już teraz. Cena to 14,5 tysiąca euro.

źródło: wł

Leave A Comment