Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach

Grafiki stworzone przez pięciu zdolnych projektantów z Chin będą zdobiły krótką, ekskluzywną serię Fiatów 500 w limitowanej wersji First Edition. Auta zaprezentowane 13 lipca w Szanghaju będą dostępne jedynie w Państwie Środka w liczbie 100 sztuk.

Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach

Co ciekawe, każdy Chińczyk, który zamówi Fiata 500 od dziś do 15 września weźmie udział w losowaniu, w wyniku którego będzie miał szansę na zamianę zakupionego egzemplarza na 500-kę w wersji First Edition.

Akcja jest doskonałą promocją Fiata 500 wprowadzanego właśnie na rynek chiński. Zdaniem władz koncernu model ten będzie doskonałym reprezentantem Fiata na rynku chińskim, ponieważ najlepiej wyraża wszystkie wartości tej marki.

Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach Ekskluzywny Fiat 500 First Edition w Chinach    

First Edition został stworzony na bazie wersji Lounge. Nadwozie pokryto trzema warstwami perłowego białego lakieru, wnętrze otrzymało czerwoną, skórzaną tapicerkę a na środkowym słupku znalazło się specjalne logo. Pod maską znajduje się silnik 1.4 MultiAir o mocy 101 KM, z którym współpracuje 6-stopniowa automatyczna skrzynia biegów.

„First Edition jest specjalną ofertą stworzoną dla chińskich klientów, symbolem łączącym nasze dwie kultury. Poprosiliśmy zatem pięciu młodych ludzi, aby namalowali swoje interpretacje tej bliskiej współpracy dwóch narodów, a my pokazujemy je na autach w oryginalny i modny sposób” – powiedział Lorenzo Sistino z Fiata.

źródło: wł

Leave A Comment