Citroen DS3 w nowej gamie kolorystycznej

Świętując zebranie 100 tysięcy zamówień na model DS3 Citroen zdecydował o uczczeniu tego wydarzenia wprowadzeniem nowych schematów kolorystycznych i specjalnych wzorów malowania dachu, które czyni to wdzięczne autko jeszcze bardziej sympatycznym.

Citroen DS3 w nowej gamie kolorystycznej Citroen DS3 w nowej gamie kolorystycznej Citroen DS3 w nowej gamie kolorystycznej

Wśród najciekawszych, cieszących oczy „bajerów” warto wyróżnić piękny różowy dach Fuchsia Pink, który można nabyć w zestawie z utrzymanymi w tej samej kolorystyce lusterkami, dekielkami felg, elementami deski rozdzielczej i lewarkiem skrzyni biegów.

Zestaw Fuchsia Pink jest jednym z szerokiej, nowej gamy opcji personalizacji DS3 dostępnych od lipca 2011 roku. Nabywcy mogą wybrać m.in. nadwozie w perłowym kolorze Hickory Brown, dwa kolory dachu „Flower” i „Flavio”, które spowodują, że auto nie pozostanie niezauważone na drodze.

„DS3 już stał się autem uważanym za bardzo stylowe, wygrał szereg plebiscytów i nagród w dziedzinie designu, w tym tytuły Top Gear Car Of The Year, Fifth Gear Small Car Of The Year” – głosi oficjalny komunikat Citroena.

Zdaniem Citroena doskonała sprzedaż DS3 jest także zasługą wprowadzania specjalnych edycji (jak choćby „DS3 by Orla Kiely”) oraz łatwości w dostosowania własnego egzemplarza do swoich upodobań dzięki szerokiej palecie opcji.

źródło: wł

Leave A Comment