Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M

BMW zostało zmuszone do ujawnienia nowej serii 1 w wersji hatchback po tym, jak zdjęcia i specyfikacja techniczna wyciekły do mediów około 10 dni temu. Poznaliśmy dzięki temu podstawową odmianę 5-drzwiową z małymi 4-cylindrowymi silnikami turbodoładowanymi.

Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M

Na szczęście gama nadwoziowa nowej 1-ki jest znacznie szersza. Także na szczęście zmieniła się stylistyka nowych modeli BMW po tzw. erze Bangle’a. Fani marki są z pewnością bardzo ciekawi jak będą się prezentować inne odmiany, w tym sportowa M1-ka oraz coupe i kabriolet. Użytkownicy forum skupiającego fanów 1-ki – 1Addicts.com postanowili zwizualizować własne wyobrażenia o nowym modelu.

Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M Wizualizacje BMW 1 cabrio, coupe oraz M

Utalentowani specjaliści od Photoshopa dodali autu nieco agresywnego charakteru, „obniżyli zawieszenie”, „założyli” większe felgi i stworzyli coś, co mogłoby być nowymi wcieleniami BMW 1 coupe i cabrio. Pokusili się także o zaprojektowanie 3-drzwiowego hatchbacka, który z powodzeniem mógłby być najmocniejszą odmianą – M1. Wszystkie wizualizacje wyglądają bardzo realistycznie, projektantom należą się pochwały, a my mamy nadzieję, że przyszłość przynajmniej w części pokryje się z ich propozycjami.

Przypomnijmy jeszcze, że oficjalnie podane informacje wskazują, że pod maską małego BMW znajdą się 4-cylindrowe silniki benzynowe o mocach od 136 do 170 KM oraz diesle oferujące 116 do 186 KM.

źródło: wł / 1addicts.com

Leave A Comment