SsangYong wraca na rynek chiński

SsangYong Motor Company ogłosił, że wznowi sprzedaż swoich aut w Chinach po tym jak podpisał kontrakt z jednym największych chińskich dystrybutorów samochodów.


Kontrakt podpisano w fabryce Pyeongtaek. Swoje podpisy, poza przedstawicielem SsangYonga złożyli prezes Pang Da Automobile Trade – Pang Qinghua oraz prezes SCAS Investment -Chen Wenpei.

KORANDO – NAJNOWSZY MODEL SSANGYONG
SsangYong wraca na rynek chiński SsangYong wraca na rynek chiński SsangYong wraca na rynek chiński SsangYong wraca na rynek chiński

SsangYong zamierza współpracować z obiema spółkami aby rozszerzyć sieć salonów sprzedaży do 150 w roku 2013. Pozycjonując Korando jako swój flagowy model koncern planuje osiągnąć sprzedaż na poziomie 30-50 tysiecy sztuk rocznie. Biorąc pod uwagę, że w latach 2005-2010 SsangYong wyeksportował do Chin zaledwie 16 tysięcy aut, planowany wzrost sprzedaży jest spektakularny.

Pang Da i SCAS są czołowymi sieciami sprzedaży w Chinach, zaś sam Pang Da jest liderem, który w 2010 roku sprzedał 470 tysięcy samochodów. Sprzedaż SsangYonga rozpocznie się w sierpniu.

źródło: wł

Leave A Comment