Specjalne Porsche 911 Turbo S na 10-tą rocznicę

Z okazji świętowania 10 lat obecności Porsche w Chinach niemiecki producent zaprezentował przeznaczoną na ten rynek specjalną wersję modelu 911 Turbo S 10 Year Anniversary. Seria będzie liczyła jedynie 10 egzemplarzy i trafi jedynie do wybranych.

Specjalne Porsche 911 Turbo S na 10-tą rocznicę Specjalne Porsche 911 Turbo S na 10-tą rocznicę Specjalne Porsche 911 Turbo S na 10-tą rocznicę Specjalne Porsche 911 Turbo S na 10-tą rocznicę

Specjalna 911-ka będzie napędzana silnikiem boxer o pojemności 3.8 litra i mocy 530 koni mechanicznych sprzężonym z automatyczną skrzynią dwusprzęgłową PDK w standardzie.

Jubileuszowe Porsche wyróżnia się już na pierwszy rzut oka wyjątkowym lakierem w kolorze Gold Bronze Metalic z czarnymi matowymi elementami (m.in. maską, 19-calowymi felgami i spojlerem). Przedni spojler Porsche Exclusive poprawia aerodynamikę i zwiększa docisk auta do podłoża. Wizualnie auto różni się od innych wersji 911 Turbo S także karbonowymi lusterkami oraz emblematem z numerem wskazującym, że auto pochodzi ze specjalnej edycji, umieszczonym na przednim prawym błotniku.

Nowe Porsche 10 Year Anniversary Edition będzie dostępne u dealerów w Chinach Kontynentalnych od czerwca. Cena będzie oscylowała w okolicach 537 tysięcy dolarów. Każdy z nabywców otrzyma także rzeźbę będącą miniaturą kupowanego auta z wygrawerowanym własnym nazwiskiem.

źródło: wł

Leave A Comment