Renault Samsung Motors przedstawia nowego SM7

Wyrafinowanie i elegancja: SM7 nowej generacji posiada największe wymiary zewnętrzne w swej kategorii, a jednocześnie odważną i rasowa linię nadwozia. Z przodu uwagę zwracają oryginalne biksenonowe reflektory kierunkowe wkomponowane harmonijnie we wlot powietrza.

Renault Samsung Motors przedstawia nowego SM7 Renault Samsung Motors przedstawia nowego SM7

Chromowane elementy i prostokątne linie podkreślają dynamiczny charakter, a jednocześnie wysoką jakość wykonania. Obszerne kształty nadwozia zapowiadają dużą przestrzeń w kabinie, gdzie wszystko służy wygodzie pasażerów i przyjemności prowadzenia samochodu. Dwa wyloty rury wydechowej wyraźnie widoczne z tyłu samochodu nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do osiągów silników. W nowym SM7 wykorzystano know-how Aliansu Renault-Nissan od fazy projektowej aż po obsługę serwisową.

Pojazd opracowany na płycie podłogowej nowego SM5 wyznacza nowe standardy na rynku koreańskim dla samochodów w segmencie dużych sedanów. Najważniejszymi argumentami potwierdzającymi tę tezę są wygodne wnętrze, komfort akustyczny, a także precyzyjna praca układu jezdnego i osiągi silników. Uznanie dla wysokiej jakości i niezawodności samochodów Renault Samsung Motors będzie naturalnym atutem nowego SM7, w którym wykorzystano części opracowane i zmontowane zgodnie ze standardami Aliansu Renault-Nissan.

Jest to najbardziej luksusowy samochód w odnowionej gamie Renault Samsung. Nowy SM7, który pojawił się w swych prawie ostatecznych kształtach jako concept-car w kwietniu w Seulu, zostanie zaprezentowany na krótko przed wprowadzeniem go do sprzedaży na rynku koreańskim w drugiej połowie tego roku.

Już dziś klienci mogą poznać nowego SM7 wchodząc na stronę internetową www.allnewSM7.com.

źródło: Renault

Leave A Comment