Project Kahn przedstawia Audi A5 Cabrio

Ostatnim autem jakie zaprezentował brytyjski tuner Project Kahn jest odkryta wersja Audi A5. Wcześniej powstał także projekt oparty na A5 coupe. Niestety w odróżnieniu od niego, kabriolet objęły tylko zmiany stylistyczne, nie zmieniono za to nic w kwestii parametrów technicznych.

Project Kahn przedstawia Audi A5 Cabrio Project Kahn przedstawia Audi A5 Cabrio Project Kahn przedstawia Audi A5 Cabrio Project Kahn przedstawia Audi A5 Cabrio

Wizualnie A5 różni się od wersji bazowej pakietem aerodynamicznym ze zmodyfikowanymi zderzakami w stylu modelu R8, z dużymi ciemnymi wlotami powietrza. Z tyłu pojawił się spoiler a pod podwoziem nowy wydech ze stali nierdzewnej z czterema końcówkami. Za połączenie auta z drogą odpowiadają 21-calowe felgi RSX w kolorze czarny mat. Na felgach znalazły się najwyższej klasy opony, które w połączeniu z obniżonym zawieszeniem zapewniają świetną trakcję.

Dach wykonany ze specjalnego włókna, które zapewnia we wnętrzu ochronę przed niepożądanymi dźwiękami i warunkami pogodowymi jednocześnie nie zajmując jednocześnie zbyt wiele przestrzeni bagażowej.

Duży nacisk położono także na wykończenie wnętrza, w którym dominuje wysokiej jakości skórzana tapicerka i eleganckie stalowe wykończenia.

Za auto, które widzą Państwo na zdjęciach trzeba zapłacić w Wielkiej Brytanii prawie 45 tysięcy funtów.

źródło: wł

Leave A Comment