Nowy Mercedes ML już oficjalnie

Po nieplanowanym ujawnieniu pierwszej fotografii nowego Mercedesa klasy M koncern ze Sztutgartu postanowił nie czekać do planowanej za kilka dni oficjalnej premiery i opublikował galerię oficjalnych zdjęć nowego SUVa.

Nowy Mercedes ML już oficjalnie Nowy Mercedes ML już oficjalnie Nowy Mercedes ML już oficjalnie Nowy Mercedes ML już oficjalnie

Wraz z galerią, którą mają Państwo możliwość obejrzeć na naszej stronie Mercedes ujawnił garść szczegółów M-klasy rocznik 2012.

Nowy Mercedes ML już oficjalnie Nowy Mercedes ML już oficjalnie Nowy Mercedes ML już oficjalnie Nowy Mercedes ML już oficjalnie

Niemieckie źródła podają, że auto pojawi się w kilku wersjach silnikowych, m.in. jako:

– ML 250 CDI, z silnikiem 2.1 litra, 204 KM, 500 Nm

– ML 350 CDI, silnik 3.0 litra, 258 KM, 620 Nm

– ML 350 BlueEFFICIENCY, 3.5 litra, 306 KM, 370 Nm.

Wszystkie silniki będą współpracowały z automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią 7G-Tronic Plus.

Auto otrzyma w standardzie pełne wyposażenie, które zaprowadziło Mercedesa na szczyt wśród producentów luksusowych aut, czyli m.in. pneumatyczne zawieszenie Airmatic, system kontroli jazdy w zakrętach Active Curve, Night View Assist i inne systemy wspomagające kierowcę. Oczywiście jesteśmy przekonani, że producent zaskoczy nas jeszcze w kwestii wyposażenia M-klasy, ale na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów.

źródło: wł

Leave A Comment