Koncepcyjna Fabia RS 200 na zlocie GTI nad Worthersee

Tegoroczny zlot GTI-Treffen odbędzie się w austriackiej miejscowości Reifnitz, leżącej nad jeziorem Wörthersee. To prawdziwe święto miłośników tuningu z całej Europy, które zaplanowano na początek czerwca. Event odbędzie się już po raz trzydziesty.

Koncepcyjna Fabia RS 200 na zlocie GTI nad Worthersee Koncepcyjna Fabia RS 200 na zlocie GTI nad Worthersee

Na zlocie swą obecność po raz kolejny zaznaczy marka ŠKODA, która zaprezentuje koncepcyjną rajdową Fabię RS 2000, stworzoną specjalnie na tą okazję, a także sportową Fabię Monte Carlo. Oprócz prezentacji nowinek technicznych w swych sportowych modelach, czeski producent fanom tuningu zapewni również atrakcyjny program rozrywkowy.

„Zlot GTI-Treffen przez fanów mocnych silników i sportowej stylizacji słusznie jest nazywany mekką stuningowanych samochodów”, powiedział prezes ŠKODY, Winfried Vahland. „Każdy, kto choć raz tutaj przyjedzie, powraca w następnych latach. Jubileuszowy rok 2011 to wspaniała okazja do tego, by zaprezentować nasze sportowe samochody i upewnić się, że każdy wie, że ŠKODA w tym zakresie ma wiele do zaoferowania.”

Poza wspomnianymi samochodami, stanowisko, ŠKODY zajmujące powierzchnię 600 m2, będzie oferować swym gościom wiele dodatkowych atrakcji. Fani motorsportu będą mieli okazję m.in. wziąć udział w rajdowej symulacji, a także w zmierzyć się w zawodach zdalnie sterowanych samochodów.

źródło: Skoda

Leave A Comment