Dacia Duster od Eibach i Giacuzzo Design

Dacia Duster podbija świat przede wszystkim swoją ceną. Obecnie może stać się jeszcze atrakcyjniejsza dla potencjalnych nabywców, ponieważ niemieccy specjaliści od tuningu, Eibach i Giacuzzo Design połączyli siły, żeby wyposażyć Dustera w pakiet stylistyczny zwracający uwagę innych kierowców.

Dacia Duster od Eibach i Giacuzzo Design Dacia Duster od Eibach i Giacuzzo Design Dacia Duster od Eibach i Giacuzzo Design

Tunerzy zdecydowali, że propozycja powinna być skierowana do osób, które nie chcą wydać majątku na auto, a wiec także cena pakietu powinna być bardzo przystępna. W związku z tym zakres modyfikacji nie jest bardzo rozbudowany.

Eibach, specjalista od zawieszeń skupił się na modyfikacji tego na czym się zna. Zamontowano zestaw sprężyn Pro-Kit Performance, dzięki którym auto wygląda bardziej agresywnie i poprawiło się prowadzenie. Nadwozie zbliżyło się do ziemi o 30 mm.

Następnie Giacuzzo Design zajął się zmianą wyglądu SUVa. W nadkolach znalazły się czarno-białe 20-calowe felgi aluminiowe Sharkfirmy Alutec. Założono także bardzo dobre opony Michelin Pilot Sport PS2 w rozmiarze 245/35/R20. Z przodu pojawiło się orurowanie ze stali nierdzewnej, dzięki któremu tani SUV wygląda poważniej. Choć Giacuzzo zapewnia, że jest ono bezpieczne dla przechodniów, jakoś trudno nam w to uwierzyć.

źródło: wł

Leave A Comment