Wizualizacja nowego BMW M5 kombi

Jeśli podoba Wam się nowe BMW M5 ale nie satysfakcjonujące są jego możliwości przewozowe, z pewnością czekacie z niecierpliwością na jej wersję Touring.

Wizualizacja nowego BMW M5 kombi Wizualizacja nowego BMW M5 kombi Wizualizacja nowego BMW M5 kombi Wizualizacja nowego BMW M5 kombi

Wszyscy zachwycaliśmy się poprzednią generacją E61 M5 Touring, do której można było załadować wszystko co chcieliście a następnie jechać w sposób nieosiągalny dla zdecydowanej większości samochodów. Firma Bimmer Boost na podstawie ujawnionych zdjęć mającego zadebiutować wkrótce M5 sedan stworzyła wizualizację wersji kombi.

Auto posiada wszystko czego można oczekiwać po supersportowym kombi. Z tyłu widać wyraźnie 4 końcówki układu wydechowego, uwagę zwracają także ogromne 5-ramienne czarne felgi aluminiowe. Podobają nam się bardzo tylne światła oraz boczne przetłoczenia karoserii i progi.

Czy tak właśnie będzie wyglądać nowe kombi M5? Nie mamy nic przeciwko temu. Miejmy nadzieję, że po sukcesie E61 M5 BMW wprowadzi do sprzedaży także nowy model kombi. Jeśli tak się stanie, będzie znowu godnym rywalem Audi RS6 i Mercedesa E63 AMG, a także amerykańskiego Cadillaca CTS-V.

Podobnie jak sedan auto będzie napędzane silnikiem V8 o pojemności 4.4 litra z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 560 KM, który będzie współpracował z 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią umożliwiając osiągnięcie 100 km/h w czasie około 4.5 sekundy. Czekamy z niecierpliwością.

źródło: wł

Leave A Comment