Vanessa Minillo przy nowym Evoque

Piękna kobieta zawsze potrafi wydobyć najlepsze strony każdego auta. Wspólne zdjęcia powodują, że samochody w oczach mężczyzn znacznie zyskują na atrakcyjności. Także nowy Range Rover Evoque zyskał dodatkowe punkty w kategorii sexapilu gdy wystąpiła przy nim gwiazda telewizji Vanessa Minillo. Vanessa uczestniczyła w globalnym wydarzeniu motoryzacyjno-muzycznym odbywającym się jednocześnie Mediolanie, Nowym Jorku i Szanghaju, podczas którego miała miejsce oficjalna premiera nowego Evoque.


Minillo znalazła się tam, aby rozpocząć światowe tourne suva i jego spotkania z fanami marki na całym globie. Land Rovery są najmodniejszymi i najpopularniejszymi suvami wśród celebrytów. Dzięki Evoque ma szansę stać się jeszcze popularniejszym, gdyż auto nie tylko świetnie wygląda, ale także jest bardzo praktyczny, z przyzwoitym bagażnikiem i wysokim poziomem komfortu w kabinie.

Vanessa Minillo przy nowym Evoque Vanessa Minillo przy nowym Evoque Vanessa Minillo przy nowym Evoque Vanessa Minillo przy nowym Evoque

Range Rover Evoque jest najmniejszym, najlżejszym i najbardziej oszczędnym Range Roverem w historii marki. Jego sprzedaż rozpocznie się jesienią. Model będzie dostępny w dwóch wersjach – pięciodrzwiowej i coupe. Obie będą miały identyczną długość i szerokość, ale coupe będzie o 3 centymetry niższe. Każdy Evoque przeznaczony na rynek amerykański będzie dysponował napędem na 4 koła, turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 240 koni mechanicznych i 6-biegową skrzynią automatyczną.

źródło: wł

Leave A Comment