Seat Ibiza ST po tuningu Je Design

Firma Je Design poddała ostatnio tuningowi Seata Ibizę ST. Modyfikacje objęły swym zakresem nie tylko stylistykę, ale także podniosły moc małego kombi.

Seat Ibiza ST po tuningu Je Design Seat Ibiza ST po tuningu Je Design Seat Ibiza ST po tuningu Je Design Seat Ibiza ST po tuningu Je Design

Przede wszystkim rzuca się w oczy nowy zestaw elementów stylizujących nadwozie na bardziej agresywne, ze sportowym charakterem. Z przodu pojawił się dolny spojler pod zderzakiem oraz ciekawy grill. Dodano niewielkie brewki na kloszach reflektorów, progi obniżające auto, a także optycznie poszerzono tył nadwozia, który stał się masywniejszy. Pakiet ten kosztuje 1149 euro. Zamówić można także 17- lub 18-calowe felgi aluminiowe w kolorze Shadow Silver lub Matte Black, w cenach od 1809 do 2380 euro.

Zmiany we wnętrzu mogą objąć skórzaną tapicerkę za 1599 euro, skórzaną kierownicę za 399 euro, podgrzewane fotele za 379 euro. Można je wyposażyć w podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa (179 euro) oraz system masujący z 12 programami za 429 euro.

Zajrzyjmy jeszcze pod maskę, gdzie tuner zamontował specjalny chip, podnoszący moc 1.6 litrowego silnika TDI CR do 121 KM i moment obrotowy do 282 Nm. Kombi rozpędza się do setki w 10.2 sekundy i przestaje przyspieszać przy 194 km/h.

źródło: wł

Leave A Comment