Opel Insignia OPC Unlimited

Opel Insignia OPC w wersji Unlimited to „zabawka” przeznaczona dla odpowiedzialnych kierowców. Pędzenie lewym pasem autostrady z prędkością 270 km/h wymaga w końcu dużego skupienia i dobrego refleksu.

Opel Insignia OPC Unlimited Opel Insignia OPC Unlimited Opel Insignia OPC Unlimited Opel Insignia OPC Unlimited

Opla Insignia OPC Unlimited wizualnie wyróżnia niebieskie logo Brembo oraz nowa stylistyka obrotomierza i licznika prędkości. Planowana jest również specjalna edycja samochodu obklejonego czarną, matową folią.

Flagowy model w ofercie Opla dostępny jest z 6 biegową, manualną skrzynią biegów w trzech wersjach nadwozia. Klient może wybrać czterodrzwiową wersję sedan, pięciodrzwiowy hatchback oraz Sports Tourer OPC kombi.

W skład pakietu dla kupującego wersję Unlimited wchodzi kurs bezpiecznej jazdy OPC na torze testowym Opla w Dudenhofen. Świeżo upieczeni właściciele tego modelu, pracując pod okiem doświadczonych kierowców wyścigowych, nauczą się jak wykorzystywać dynamiczny potencjał swojego samochodu w sposób pewny i bezpieczny.

Właściwości jezdne nowego wariantu Unlimited są identyczne jak w przypadku wariantu z ograniczoną prędkością, jedyną różnicą jest większa prędkość maksymalna dla wersji Unlimited. Insignia OPC przyśpiesza od 0 do 100 km/h w czasie od 6,0 do 6,6 sekundy, w zależności od rodzaju nadwozia i skrzyni zmiany biegów.

źródło: Opel / Moto Target

Leave A Comment