Nowy Lexus CT 300h z większą mocą ?

Większość kierowców, którzy mieli okazję jeździć Lexusem CT 200h chwali go za sportowy design i zawieszenie, ale narzeka na nieco zbyt mało koni pod maską. Zagorzali fani marki powinni cierpliwie poczekać na nowy hybrydowy model CT 300h, który powinien stanąć do walki z większym stadem rumaków.

Nowy Lexus CT 300h z większą mocą ? Nowy Lexus CT 300h z większą mocą ? Nowy Lexus CT 300h z większą mocą ? Nowy Lexus CT 300h z większą mocą ?

Oczekiwania na nowe auta nie są bezpodstawne, ponieważ wiadomo skądinąd, że Lexus zarejestrował prawo do nazw CT 300h i CT 400h. CT 200h spodziewa się młodszego rodzeństwa.

Debiut CT 200h, zwłaszcza na europejskich rynkach był bardzo udany, stąd sensowne wydaje się rozszerzenie gamy modeli o mocniejsze silniki lub nawet nowe modele. Pomimo projektu CT 200h przygotowanego głównie pod kątem gustów młodych, aktywnych i bogatych Europejczyków Lexus nie może być pewien sukcesu, bo osoby te mają duży wybór potencjalnych konkurentów małego Lexusa, jak choćby BMW 135i czy VW Golf GT, których osiągi mogą być decydujące o ich przewadze.

Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejny krok japońskiego producenta w tej walce.

źródło: wł

Leave A Comment