Limitowane Megane CC Floride już jest dostępne

Pomimo mniejszej niż oczekiwano popularności poprzedniej generacji Megane CC, Renault zdecydowało się, że nowa Meganka także będzie oferowana w wersji coupe-cabrio i ogłosił jej nadejście w blasku fleszy.

Limitowane Megane CC Floride już jest dostępne Limitowane Megane CC Floride już jest dostępne Limitowane Megane CC Floride już jest dostępne Limitowane Megane CC Floride już jest dostępne

Zaprezentowane podczas marcowego salonu genewskiego Renault Megane CC Florida jest już dostępne. Francuski producent rozpoczął zbieranie zamówień na zaplanowaną na 1200 sztuk limitowaną serię aut, z których 450 egzemplarzy będzie przeznaczonych na rynek francuski. W związku z rozpoczęciem sprzedaży producent ujawnił cenę nowego auta – 31.500 euro wydaje się być wartością dość wygórowaną.

Za wspomniane pieniądze nabywca otrzymuje auto w kolorze Ivory Beige (kość słoniowa) na 17-calowych felgach aluminiowych. O komfort dba dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, dobry system audio z bluetooth, złączem USB i nawigacją TomTom zintegrowaną w środkowej części deski rozdzielczej. Klimat buduje ciekawa tapicerka skórzana, w klasycznych zdaniem Renault kolorach czerwonym i kremowym.

Francuska seria CC Floride będzie wyposażona w 130-konny silnik diesla o pojemności 1.9 litra. Nie znamy jeszcze gamy silników przewidzianych na pozostałe rynki.

źródło: wł

Leave A Comment