Land Rover 4×4 Freelander Active Trophy na starcie

Land Rover Polska jest partnerem cyklu imprez prowadzonych w formie gier terenowych nastawionych na rywalizację i integrację „4×4 Freelander Active Trophy”. Pierwsza edycja rozpocznie się już w dniach 6-8 maja w okolicach Łodzi. Organizatorem cyklu ekstremalnych spotkań jest Auto Świat 4×4.


Poszczególne spotkania z cyklu „4×4 Freelander Active Trophy” będą miały charakter tematyczny: militarny, surwiwalowy oraz off-roadowy, ale łączyć je będzie aspekt sportowej rywalizacji i integracji. Podczas gry zawodnicy będą musieli wykazać się nie tylko umiejętnością jazdy w terenie i współdziałania, ale także wiedzą i sprawnością fizyczną.

Land Rover 4x4 Freelander Active Trophy na starcie Land Rover 4x4 Freelander Active Trophy na starcie Land Rover 4x4 Freelander Active Trophy na starcie Land Rover 4x4 Freelander Active Trophy na starcie

„Cykl gier terenowych 4×4 Freelander Active Trophy daje szansę wszystkim uczestnikom na fantastyczną rywalizację w terenie. Trasy zostały przygotowane tak, aby każdy przejechany poza asfaltem kilometr był pełen niezapomnianych wrażeń” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy posiadać samochód 4×4 dowolnej marki i klasy. Podczas imprezy prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa.

Terminy 4×4 Freelander Active Trophy:

– 6-8 maja – okolice Łodzi
– 29-31 lipca – Jura Krakowsko-Częstochowska
– 14-16 października – okolice Poznania

źródło: Land Rover

Leave A Comment