Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger

Podczas ubiegłorocznych targów motoryzacyjnych SEMA w Las Vegas Kia zaprezentowała dwa projekty na bazie modelu Soul o nazwie Hamstar i White Tiger. Oba spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, stąd producent zdecydował, że oba pojawią się w sprzedaży w tym roku.

KIA SOUL HAMSTAR SE
Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger

Wersja Hamstar, która trafi do salonów już wiosną jest reklamowana jako stworzona dla uczczenia „tego i owego”. Jej cena na razie nie jest znana, natomiast White Tiger będzie na amerykańskim rynku kosztował 20.700 dolarów.

KIA SOUL WHITE TIGER SE
Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger Kia Soul w wersji Hamstar i White Tiger

Najważniejsze cechy Hamstara to zderzaki w kolorze nadwozia, sportowy tylny spoiler, czarne 18-calowe felgi aluminiowe, czarna klapka wlewu paliwa oraz specjalne malowanie. We wnętrzu znajdują się skórzane, podgrzewane fotele, skórzana kierownica i mieszek dźwigni zmiany biegów, dywaniki sygnowane Hamstar i automatyczna klimatyzacja.

White Tiger wyposażony jest podobnie jak Hamstar, ale jego znakiem szczególnym jest biały lakier. Wszystkie elementy, które w bliźniaczym modelu są czarne, tu mają kolor szary, np. klapka wlewu paliwa jest aluminiowa.

Wprowadzenie specjalnych edycji Soula spowodowane jest sukcesami sprzedaży tego modelu, także wcześniejszych limitowanych wersji Denim, Ignition, Shadow Dragon i Ghost.

źródło: wł

Leave A Comment