Fiat 500 Gucci i Natasha Poly

Fiat ogłosił, że limitowana seria Fiata 500 Gucci będzie promowana przez jedną z najsłynniejszych modelek ostatniego dziesięciolecia, Rosjankę Natashę Poly.

Fiat 500 Gucci i Natasha Poly Fiat 500 Gucci i Natasha Poly

Sesja zdjęciowa wykonana w Rzymie przedstawia auto oraz piękną Natashę w jednoczęściowym czarnym skórzanym stroju z kolekcji Gucci.

„Poly pokazuje esencję podróżowania w najlepszym stylu i życie pełnią życia, aktywnie, z pełną prędkością” – mówią projektanci. Jedno i dwustronicowe rozkładówki pojawią się w gazetach i magazynach ilustrowanych na całym świecie, a kampania potrwa rok.

Seria zdjeć Fiata 500 w prestiżowych lokalizacjach największych światowych metropolii (Paryża, Londynu, Tokio) pokazują obraz auta, które trafi do sprzedaży w Europie w czerwcu, a na całym świecie będzie dostępne przed końcem roku. Seria 500 Gucci została opracowana przez dyrektora kreatywnego Gucci, Fridę Giannini współpracującej z centrum stylistycznym Fiata i jest swego rodzaju uświetnieniem 90-tej rocznicy powstania marki Gucci.

Auto jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – jako czarne z białym wnętrzem lub białe z chromowanymi dodatkami i czarnym wnętrzem. Dodatkowo projektant oferuje gamę dodatków i ubrań sygnowanych jako Fiat 500 by Gucci.

Ceny prezentowanego modelu rozpoczynają się od 17.000 euro.

źródło: wł

Leave A Comment