Wiosenna oferta w Warsaw Motorsport Academy

10 kwietnia 2011
Bez kategorii, Motorsport

Już niedługo rozpoczęcie sezonu z firmą Warsaw Motorsport Academy na torze w Nowym Mieście nad Pilicą, jedyne 80 km od Warszawy. To pierwsza firma w Polsce przybliżającą sport samochodowy zarówno amatorom, chcącym rozpocząć swoją przygodę ze ściganiem się, jak i profesjonalnym zawodnikom dążącym do osiągania coraz lepszych wyników.

Wiosenna oferta w Warsaw Motorsport Academy Wiosenna oferta w Warsaw Motorsport Academy Wiosenna oferta w Warsaw Motorsport Academy Wiosenna oferta w Warsaw Motorsport Academy

Jeszcze niedawno jazdy rajdowe czy wyścigowe były zarezerwowane dla wąskiego grona odbiorców – dla większości przejażdżka za kierownicą sportowego auta była marzeniem, które wydawało się mało realne do zrealizowania. Dziś jest to atrakcja, której chcą zasmakować nie tylko fascynaci motoryzacji, ale także osoby które szukają ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Dzięki Warsaw Motorsport Academy, pod okiem profesjonalnego instruktora, każdy bez względu na doświadczenie i umiejętności, może poczuć adrenalinę, którą odczuwają zawodowi kierowcy, osiągając najwyższe prędkości. A wszystko na specjalnie przygotowanym do tego torze.

Warto zwrócić uwagę na fakt na ich wiosenną specjalną ofertę – specjalny pakiet dla miłośników motoryzacji do wykorzystania tylko 17. kwietnia!

W tym dniu firma oddaje do dyspozycji gości samochody marzeń. Specjalnie przygotowany pakiet w promocyjnej cenie 799 zł obejmuje przejazd następującymi samochodami: Lamborghini Gallardo, Lotus Exige, GKD Legend oraz BMW M3 (co-drive).

Dodatkowo pakiet wzbogacony będzie o Video-on board – czyli film z przejazdu. Odpowiednie kamery zamontowane wewnątrz samochodów (Lambo lub Lotus) rejestrujące przejazdy uczestnika: prędkość, przeciążenia etc. Doskonała pamiątka (filmy wypalane na płytach CD, zaraz po przejeździe uczestnika).

Na miejscu klienci mają dostęp do punktu cateringowego, gdzie bez ograniczeń mogą częstować się słodkimi przekąskami jak również zimnymi i ciepłymi napojami.

O wartości Warsaw Motorsport Academy nie świadczy posiadany garaż samochodów, ale ludzie pełni zaangażowania, dla których firma jest sposobem i pomysłem na życie. To ludzie, którzy wiedzą, iż kluczem do sukcesu, oprócz ciężkiej pracy, jest umiejętność przekazania swojej energii i pasji przybyłym na tor klientom.

Więcej informacji na www.go-racing.pl

W celu zakupu pakietu prosimy o kontakt pod numerem: 22 659 40 11, 502-677-041 lub wysłanie maila: info@go-racing.pl (w tytule: 17 kwietnia).

źródło: wł

1 Comments

Leave A Comment