Suzuki Swift z pakietem X-ITE

9 kwietnia 2011
Bez kategorii, Nowości Suzuki

Od rozpoczęcia sprzedaży w 2005 roku Suzuki Swift cieszył się reputacją małego auta, które po prostu chciałoby się mieć ze względu na radość z jazdy oraz przystępną cenę.

Suzuki Swift z pakietem X-ITE Suzuki Swift z pakietem X-ITE

Niestety nie wystarczy być „małym i fajnym”, żeby móc konkurować na europejskim rynku z potentatami pokroju Fiata czy Forda, które oferują do swoich aut zestawy akcesoriów pozwalających na ich indywidualizację.

Aby być bardziej konkurencyjnym Suzuki postanowiło wprowadzić gamę dodatków, dzięki którym będzie można nadać swojemu Swiftowi wyjątkowy wygląd. Linia ta została nazwana X-ITE i będzie oferowana jedynie w Niemczech. W jej skład wchodzą zarówno elementy wyposażenia wnętrza jak też stylizujące wygląd zewnętrzny.

Zacznijmy od nadwozia, gdzie pakiet X-ITE obejmuje sportowe detale, m.in. ciemnoszare 17-calowe felgi aluminiowe ze sportowymi oponami oraz „szyty na miarę” body kit czyli zmodyfikowany zderzak i przedni pas, stylowe progi oraz tylny spojler. Naszym zdaniem auto pokazane na zdjęciu jest ładniejsze nawet od wersji Sport.

Modyfikacje X-ITE nie kończą się na nadwoziu. Nabywcy dostali szansę na „wymuskanie” wnętrza między innymi przy pomocy elementów ze szczotkowanego aluminium, nowej gałki zmiany biegów, paneli ze stali nierdzewnej. Zestaw uzupełniają dywaniki ze srebrnymi szwami i logo X-ITE.

Elementy można zamawiać oddzielnie lub w pełnym zestawie, ceny rozpoczynają się od 65 euro, a kończą na 620 euro za felgi aluminiowe.

źródło: wł

Leave A Comment